Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ennek a videónak a címe?

Mi lehet ennek a videónak a címe?

Figyelt kérdés

Youtube-on fent van,de nem találom. Kb 45 perc lehet.


A skandináv mitológiát vizsgálták,meg a földönkívülieket.


Hogy pl a régi istenek,valójában földönkívüliek lehettek,de az emberek istennek hitték. stb.


Ezzel foglalkoznak a videóban.

Nagyon kéne, valaki esetleg tudja a címét?


2015. jan. 26. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Stargate SG1. Kb. 45 percesek a részei.
2015. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem ez az,de köszi.:)


megtaláltam amit kerestem,el se hiszem.:D


https://www.youtube.com/watch?v=jDtnZagd1s0 ha valaki esetleg végignézné,és írna véleményt, az jó lenne.:D

2015. jan. 26. 18:31
 3/5 Ozmium42 ***** válasza:
75%
A Csillagkapu jobb. Hihetőbb is.
2015. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

History Channel? Mily meglepő...


Ez a sorozat eddig vagy 4 hasonló európai kultúrára mondta rá, hogy idegenekkel volt kapcsolatba és úgy röhelyes, ahogy van.


Odamennek a csillagközi utazásra képes szupiléynek, de fémmegmunkálást, mezőgazdaságot, navigációt csak olyan szinten mmondják el nekik, hogy ippegcsak jobbak legyenek a környéküknél?

Aztán persze kiporolták őket...

2015. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy hasonló videót. Ha tényleg érdekel és van időd nézd meg mind a négyet. Nagyon érdekes. És utána garantált, hogy más szemmel fogod nézni a világot. youtube: David Icke Ébred már az oroszlán. Viszont amit te kérdeztél ahoz ahsonló, kb ugyanaz a téma, sőt több is mivel ez nem 45 perces hanem másfél órás: David Icke Ébred már az oroszlán 2. rész
2015. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!