Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az egész világon hallható az...

Az egész világon hallható az égből érkező rejtélyes hang, eredete földönkívüli vagy a Haarp?

Figyelt kérdés

"Olyan, mintha egy trombita, egy nyikorgó ajtó és egy légvédelmi sziréna elegye szólna, és senki sem tudja, pontosan mi okozhatja. Az elmúlt tíz évben egymás után jelentek meg egy furcsa, egyáltalán nem eviláginak tűnő jelenségetbemutató videók a YouTube-on."


Én arra gondoltam, hogy ez vagy a HAARP illetve más hasonló technikai berendezésekkel okoznak az embereknek mentális myomottságot vagy a bolygó légkörében tartózkodó, vizuálisan & radarilag láthatatlan űrhajók.

Mi lehet az igazság?


[link]



2015. máj. 23. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Feri bácsi flexel még mindig :)
2015. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

hir24.hu

a hiteles hírforrás:)

nézd már meg milyen hírek vannak rajta:)

kár volt rá az idődet is pazarolni, hogy ezt kiírd!

2015. máj. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, Te viszont nézz utána mielőtt válaszolsz.

Ez a sok "furcsa hang" a külföldi sajtóban nagyon nagy hangot keltett csak itthon nem igazán foglalkoznak vele.

Spekulációk vannak csak, mi okozhatja ezeket a hangokat, de a HAARP-ot nem sorolnám ide, az valahogy alkalmatlan erre.

2015. máj. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Ez már egy nagyon régen lebukott hoax...
2015. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
És miért bukott le? Ha tényleg lebukott volna, akkor már nem lenne téma, és senki sem beszélne róla.
2015. máj. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Iiigen persze, amire nincs magyarázat, az rögtön kamu... így könnyebben elfogadja az egyszerű ember...
2015. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Számomra az az érdekes, hogy ezt figyelmen kívül hagyjátok:

"A tudományos megközelítést valló emberek – mint például a NASA – szerint a legvalószínűbb magyarázat, hogy a bolygó „háttérzörejét” lehet hallani. A tudósok szerint biztosan valamilyen geofizikai ok áll a „hümmögés” mögött, de az, hogy mi, nem tudni. Lehet a tektonikai lemezek mozgása, földrengések hangjai, az atmoszférában szétrobbant meteorok hanghullámai esetleg napkitörések hatása."

Nagyon sok esze van annak, aki földönkívülieket kever bele és haarp-ról prédikál. Nem mondom, hogy hitelt adok ennek, de ha már feltételezésekbe kell bocsátkozni maradjunk a valóságnál, ne legyünk már nevetségesek. Hány évesek vagyunk 5-6 évesek? Jah, biztos a földönkívüliek trombitálnak hangosan és a haarp adja hozzá a ritmust!

2015. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 schocko ***** válasza:
74%
Én nem hallottam, jelentkezzen már valaki, aki tényleg hallotta, ha már az egész világon hallható...
2015. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Az egész világon? Én semmit sem hallottam.
2015. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Én hallottam párszor hasonlót néhány éve Hüvösvölgyben... De nekem más volt, olyan volt mintha messziről egy marha nagy vasdarabbal vernének egy másikat, ilyen ritmusos 2 másodpercenként ismétlődő hang volt és tesómmal tanakodtunk hogy mi lehet az, de nem jöttünk rá. Csak egy ideig volt hallható, de nem volt se halk se olyan hangos.
2015. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!