Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A roswelli UFO boncolás...

A roswelli UFO boncolás filmben, miből gondolják, hogy nem egy ufót boncoltak?

Figyelt kérdés

A Roswelli UFO boncolás néven elhíresült filmről beszélek. [link] mely úgy vonult be a köztudatba, hogy a valódi UFO-t boncolták fel, aki a járműben zuhant le. Aztán pár éve, felröppent az a hír, hogy az egyik ember aki a boncolást végzi egy angol lemezkiadó alkalmazottja, aki később azt állította, hogy egy ufókutató fizette őket meg a zenekiadót, hogy csináljanak meg egy ilyen filmet. Ez szerintem teljesen irreális


A filmben az űrlényt teljesen valósan boncolják fel, minden teljesen olyan mint egy valós 70-es évekbeli boncolásnál a telefon teljesen korhű a tárgyak, ahogyan végzik a boncolást és a lény is teljesen valós hús vérnek tűnik. Holywood sem tudott ilyen kiváló minőségű boncolást készíteni a drága költségvetésű filmjeikhez, pedig oda a csúcsteknikát viszik bele. A lény bőre, testrészei teljesen hiteles élőlénytről árúlkodnak a testszöves rugalmassága teljesen valós sejtszöveté lehet. Mégis miből gondolják, hogy ez hamis? Mert valaki aki hasonlít egy filmbeli emberre, azt mondta ? Ennyi?


2015. jún. 25. 17:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Amerikának már rutin eljárása valamit az emberek elé tárni, majd x idő múlva az egészre azt mondani, nem igaz. Az emberek reakciójára kíváncsiak. A Roswell környékén amúgy is eléggé megingott a valóságtartalom. Pedig ha valaki utána néz, érdekesebbnél érdekesebb dolgokra lelhet.

Az igazságot mindenki maga döntse el. Sajnos a kérdésed nem éppen egy erős igen vagy egy erős nem, az emberektől függ ki mit hisz, mit fogad el, így ettől függ a válasz is. Van ennél jobb és poénabb videó is. :D

2015. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig emberformájú földönkívüliek?
2015. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

1) Mert a készítő elmondta hogy kamu, és hogyan csinálta.


2) Minek második pont?

2015. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
60%
Mi bizonyítja, hogy igazi?
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"1) Mert a készítő elmondta hogy kamu, és hogyan csinálta.


Hát akkor nem értetted meg a kérdést vagy el sem olvastad. Honnan tudod, hogy ki a készítő ? Mert ő azt mondta? És ha én aztmondom Én vagyok? :-D

2015. jún. 25. 18:25
 6/37 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Olyan sok mindenről csináltak már filmet...


Ha én most csinálok egy filmet, ahogy átrepülök a Szahara felett, akkor arra is azt fogod mondani, hogy ez aztán valódi, mert a karcsapásaim azok "teljesen hiteles élőlénytről árúlkodnak a testszöves rugalmassága teljesen valós sejtszöveté lehet. Mégis miből gondolják, hogy ez hamis? Mert valaki aki hasonlít egy filmbeli emberre, azt mondta ? Ennyi?"


Ezek a TE mondataid...


Egy Internetre felrakott film az égvilágon semmit nem bizonyít.

2015. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Leartam a kérdésben, hogy mitől tűnik hitelesnek. Holywood messze van ettől, pedig ott az egekben van a költségvetés.


Nyílván semmit sem tudni biztosan egy filmről, sem pro sem kontra

2015. jún. 25. 18:38
 8/37 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

"Leartam a kérdésben, hogy mitől tűnik hitelesnek." - NEKED.

De ettől még MÁSNAK nem biztos, hogy ugyanúgy hitelesnek tűnik.


Ráadásul a tudomány nem az alapján vizsgálja, hogy a film megtekintésekor "hitelesnek tűnik" vagy sem.

És a tudományos vizsgálatok nem fogadják el ezeket a filmeket hitelesnek, és ezt nem az alapján teszik, hogy ilyennek, vagy olyannak tűnnek...


Az 51-es körzetről pedig már jópáran elmondták, hogy csak az összeesküvés-elmélet hívők kreáltak köré egy legendát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__6958..

2015. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

"Az 51-es körzetről pedig már jópáran elmondták, hogy csak az összeesküvés-elmélet hívők kreáltak köré egy legendát"


Akkor most szokásos szkeptikus visszakérdezéssel megkérdem. Kik ezek a jópárak ? Mitől hitelesebbek mint bárki vagy akár egy hétköznapi troll? :lol

2015. jún. 25. 18:50
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Én csak azt nem értem, hogy ha ez egy bábu és csalás a készítője később MIÉRT NEM mutatta be? Mondani mindent lehet, hogy höh én csináltam, de ezt is bizonyítani kéne hitelesen, ami nem sikerült. Egy bábut, amivel átverem 50 évig a világot nem dobok ki a kukába. Még sincsen sehol.
2015. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!