Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek is nevet...

A földönkívüliek is nevet szoktak adni a hajóknak mint mi emberek? Vagyis mindegyik ufónak van neve?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztos helyről vett információim alapján,igen a földönkívüliek is szoktak nevet adni a hajóknak,és mindegyik ufónak van neve.Most jobb?
2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
az én űrhajómnak van neve, de nem ufó, be tudom azonosítani
2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Kötelező is nevet adni nekik, mert ez alapján vannak nyilvántartásba véve a galaktikus közlekedésügynél, a univerzális vámhivatalnál, és repülésirányítók is a név alapján különböztetik meg a rengeteg hajót egymástól.
2015. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Kell nevet adni, hiszen csak eszerint lehet azonosítani, infót cserélni egymásközt!

Persze, hogy két különböző faj utazói, akik a gömbölyű világ átelenes sarkából indulnak, honnan tudják a másik nevét, ez nem szerepel a kérdésben, tehát függőben.

2015. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha telepatikusan kommunikálnak egymással, mi értelme lenne bárminek is nevet adni? Hisz kiolvassák egymás fejéből ,vagy amijük van, abból, hogy ki mire gondolt.

Egyébként 404 és Szenthelyi Árpád jobban tudják, elvégre őket elrabolták az idegenek párszor, biztos láttak valami jelzést vagy akármit az űrhajón

2015. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lupati válasza:
Igen ufo1 ufo2 ufó3
2015. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha már ennyire konkrét a kérdés szerintem egyenesben tőlük kellene megkérdezni. Habár szerintem Pataki Attila is tudja a választ.
2015. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem. Nincsen nevuk, gyartasi szamuk van, es a rendszamhoz hasonloan rendszerezik oket, amik eddig a foldre kerultek mind valtsatok ipt!!!!&&#:!:!...
2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!