Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Negyven éve hord UFO-implantát...

Negyven éve hord UFO-implantátumot a bőre alatt egy angol férfi. Ismersz hasonló estet?

Figyelt kérdés

Nekem is volt gyermekkoromban a lábamban implantátum, az ufók beletették. Pár év múlva meg kiszedték. Jól jártam, bár lehet nem fejlődtem fizikailag olyan erősnek vagy az immunrendszerem legyengült és nem érdemeltem ki a további használatot. Ki tudja ? :)


Lényeg az, hogy rengetegen hordanak egész hosszú életükben ilyen kis eszközt. Mennyire döbbent ez le? Mennyire ösztönöz az implantátumok okának kiderítésére ez eset? [link]


2015. júl. 7. 21:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%

Vagy álmodtad,vagy annyira belemerültél ezekbe a dolgokba,hogy hallucináltál,vagy nagyon ütős a cucc...

A csávó meg tuti kamuzik.

2015. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%

Hmmm erdekes

1. UFOk nincsenek!

2. Bizonyara pont olyanokba ultetik akik hisznek bennuk..erdekes

3.Arra nem gondolsz hogy 5 perces hirnevre vagyik ezert talal ki ilyet..

4. Trollkodjal mashol..

2015. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

"Nekem is volt gyermekkoromban a lábamban implantátum, az ufók beletették." Hmmmm.. Mesélj még!


És nosztalgikus érzés kerített hatalmába, mert eszembe jutott Feri és a chip esete :D Azok a régi szép Gyakoris idők!

2015. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Shai-Hulud ***** válasza:
91%
Lehet, hogy attól az implantátumtól nem csak az immunrendszered gyengült meg. :-D
2015. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

"Nekem is volt gyermekkoromban a lábamban implantátum, az ufók beletették. Pár év múlva meg kiszedték."


Nem betettek valami az UFÓk name kivettek. A cereburum nevű szervedet... ...és azóta sem tették vissza :)

2015. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%

Tyűha :o ki tudja kibe raktak még implantátumot a földönkívüliek. Pataky Attilából egy egész hordónyit lehetne kiszedni, az tuti.

És Kérdező, melyik faj tett implantátumot a lábadba? Reptoidok, lumbulábiak vagy a poloskoidok? És nem becstelenítettek meg a hajón, az hogy lehet? Az az első ha elrabolnak valakit!

2015. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon sok emberben van implantátum és a legtöbben nem is tudnak róla, hogy van bennük. Ezt a technológiát a földönkívüliek az amerikai hadsereggel karöltve alkalmazzák immár több mint 30 éve.
2015. júl. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

6.!

Megnyomtak ugy haturol hogy agykarosodast szenvedett:D szerinted miert tesz fel ilyen kerdest?:D

Egyebkent az UFOK allat szex kedvelok..a tehenekre es a kecskekre buknak. Kerdezo! Te egy titkos kutatatas kozben kifejlesztett genmanipulalt szuper tecske vagy?

2015. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

"UFOk nincsenek!"


UFO - azonosítatlan repülö tárgy. Tehát amíg nem azonosítják, egy madárraj is az vagy épp egy lufi.


De te csak fújd a bemagolt demagógiádat felkiáltójellel.

2015. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Es tudtam hogy jonni fog valaki aki nem megerti amit mondanak, esetleg koveti az esemenyeket, nem, hanem kiragad egy szot es abba fog belekotni.


Tudjuk mit jelent a rovidites szo szerinti forditasa, es azt is hogy ki mire szokta hasznalni. Probalj meg ertelmezni.

2015. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!