Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lesz 2016 decemberében?

Mi lesz 2016 decemberében?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel az asztrobiólógia de erről lemaradtam éppen nézegettem a gyakori kérdéseket és rátaláltam egy olyanra ami valmi megszállásról szólt meg kiszabadulásról szólt a nullasíkból. Remélem minél előbb választ kapok a kérdésemre minden választ előre is köszönök.

2015. júl. 10. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező velem nemrég vették fel a telepatikus kapcsolatot, és azt mondták, nekem, hogy azért pusztítják el a Földet, mert a Föld bolygó útját állja annak a féregjáratnak, amin át közlekedni szoktak. De ne kérdez hogyan működik az a bizonyos "átjáró", mert az ember még nem olyan fejlett, hogy mindezt megértse. Sokat kell még törzsfejlődnünk. És pontosan emiatt van, hogy az ufók sorra zuhannak le a Földre. Feltehetőleg valami nagy Kátyú a Föld közelében a féregjáraton át, de a reptoidok amúgy egy olyan faj, akik bolygókat hódítanak meg és a lakásokat rabszolga sorba tarkítják, hogy lecsót főzenek nekik.
2015. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
miért nem tudják kikerülni a földet? Nem olyan nagy ez a bolygó. És egy ember sem marad vagy visznek rabszolgákat?
2015. júl. 10. 18:47
 13/20 A kérdező kommentje:
és hogyan komunikáltak veled azt értem hogy telepatikusan de mit éreztél vagy álmodban történt?
2015. júl. 10. 18:49
 14/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem az embereket, egyre több ez a 2016-os világvége...

Ébredjetek már fel, hányszor volt már az hogy "na most eljön a világvége".

És erre voltak emberek, akik feleslegesen dobálták ki a pénzt, arra hogy bebarikádozzák magukat, meg hogy elegendő élelem és víz legyen.

Nincs semmilyen világvége 2016-ban ennyi.

Legfeljebb az 5 éves kisgyereknek aki nem kap karácsonyra ajándékot, annak jön el a világvége..

2015. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az év 12. hónapja.
2015. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
EZEN MOST KIHALTAM!!!!
2015. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
2016Ban lejár a szilvásbuktoidok szavatossága...
2015. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi lenne. Jönnek a reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak és legyarmatosítják a Földet. Aki ellenszegül azt jól lelézerágyúzzák. Magyarországot pl. a lumbulábiak kapják meg. A krixkraxiak úgy tudom, Európa többi részén alakíthatnak ki birodalmat. Odarepülnek Brüsszelhez, lelézerágyúzzák az európa parlementet, és kihirdetik hogy mostantól a Krixkraxi Birodalomtól függő övezet lesznek.

A szövetséges fajok (poloskoidok, glükokortiokoidok, guajmánok) szintén gyarmatosítani fognak, csak ők Ázsiában és Amerikában. Kínában pl. nagy a népsűrűség, és a poloskoidok speciel esznek embert, úgyhogy nekik az tökéletes.


Egyetlen reményünk, hogy az annunakik, plejádok, fénylények és a motherbookdriverek megmentenek bennünket az ő csillagflottájukkal. Elvégre az annunakik hozták létre az emberi fajt, a saját ürülékükkel javították fel a DNS-ünket, mi magyarok meg a Szíriuszról jöttünk, biztos hogy nem engednék hogy lelézerezzenek minden embert vagy hogy gyarmat legyünk.

2015. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Repülős Gizi megszökik a sittről? :D atyagatya :D Már az űrben ül? :D
2015. júl. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
karácsony.
2015. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!