Mik azok?

Figyelt kérdés
mik azok a reptoidok meg krixkraxiak

2015. aug. 10. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

A reptoidok a föld alatt élő humanoid hüllők, akik titokban a világ urai.

A krixkraxiak azok meg az irkafirkák testvérei. Űrlények.

2015. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az annunaki?
2015. aug. 10. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Én, mint egy szíriuszi magyar kijelentem, hogy ezek létezésének bebizonyítása TÉVES! Én, Alien D a szíriuszi magyarok parancsnoka halálos ellenségem Jay Z (tudom hogy nálatok híres rapper) de itt ő motherbookdriverek (szíriuszi románok) parancsnoka, és régen mi ketten közösen vertük vissza a reptoidok, krixkraxiak és annunanik űrhajóját még 10 éve (ami 10 földi évnek felel meg). Lényegében ennyi, remélem hogy segítettem :)
2015. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ezt honnan tudod
2015. aug. 10. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit honnan tudok? Én csináltam az egészet!
2015. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

A Reptoidok(Gyíkemberek/Reptiliánok) rossz szándékú földi hüllőkre emlékeztető idegen lények, pikkelyes bőrük,kicsit elnyúlt hüllőszerű arcuk,hegyes fogaik és hosszú farkuk van, a legtöbbjük rossz szándékú de akadnak köztük jó szándékúak is.


A Krixkraxiak(Kriariaxok/Kriaxiaiak)görnyedt,tüskés hátú,hüllőkre hasonlító pikkelyes bőrű, magukat nagyon jó szándékúnak mondó lények akik minden szabályt betartanak a galaktikus kódexből, de valójában gonosz lények kik 404-et is átverték anno aki hitt nekik sajnos.


Az Annunakik szintén hüllőszerű viszont jó szándékú lények hátukon szárnyak vannak, leginkább aligátor-sárkány keverékekre hasonlítanak.

Egyszer engem is elraboltak, aztán meg adtak egy világító zöld követ hogy ezzel tudom őket hívni ha szükségem van rájuk.

2015. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SpilerHUN ***** válasza:
53%
Nem mindegyik reptilián gonosz, vannak közöttük jók is mint a ciakar reptiliánok!
2015. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja kössz
2015. aug. 11. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Spiler odaírtam hogy nem mind gonosz!
2015. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!