Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a Kisfaludy...

Szerintetek a Kisfaludy György milyen ufókutató? Állítólag több találmánya is van.

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 22:33
1 2
 11/19 anonim válasza:

Kisfaludy György foglalkozik a Pilisben "elrejtett"

piramisok felkutatásával is. Ehhez ő maga akar készíteni

kutatási eszközt a sufnijában.Mindig akad segítőtársa is.

2015. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11 ?

Ez ilyen kamuszerű kérdés?! :O :D

2015. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ő is egy 'csodaember', mint az aki 68 -ban járt a Marson és feltérképezte ...
2015. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisfaludy versenyezhet Pataki Attilával, hogy melyikőjük ánuszának nagyobb becsülete a földönkívüliek között.
2015. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted Kisfaludy Györgyöt és Pataky Attilát laborban, izé, lavórban tenyésztették ki a reptoidok. Ott csücsült benne, közben öntözték tápoldattal, locsolgatták, néha megsimogatták belülről, és mikor szép nagyra nőttek, és elkészültek, a hónuk alá csaptak egy nagy paksamétát, benne a körömcsipesz, a ciklofoszfamid és a discman terveivel, és a Földre jöttek hogy átadják e találmányokat az emberiségnek.
2015. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
nincs olyan hogy "ufo kutató", jelenleg nem tudunk földönkívüliekről, és ha valaki tudomást szerezne róla az nem ez a "varázsló" lenne hanem a NASA. Pont.
2015. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én Indy Attiláról hallottam, de a Sós Tibornak majd utánanézek.
2015. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Minimális elektrotechnikai ismeretei és iszonyatos regélési képességei vannak. Kb 5 évig dolgoztam a Számalkban egy főosztályon vele a 80-as években és NUDLI-nak hívták és közröhely tárgya volt.
2018. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Minimális elektrotechnikai ismeretei és iszonyatos regélési képességei vannak. Kb 5 évig dolgoztam a Számalkban egy főosztályon vele a 80-as években. NUDLI-nak hívták és közröhely tárgya volt.
2018. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!