Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 4-5 éves koromban történt, rá...

Athyna94 kérdése:

4-5 éves koromban történt, rá szeretnék jönni mi történhetett?

Figyelt kérdés
Elég hihetetlen, és én magam sem tudom mi a történt. Gyerekként felriadtam, majd láttam, hogy a hugom ágyán ül valaki és simogatja(azt hittem anya, mert a hugom sokáig betegesen köhögött) odamentem de láttam, hogy az az árnyékos test nem az anyukám így átrohantam az ő szobájukba, ahol a szüleim mélyen aludtak. Nagyon megijedtem, visszarohantam a szobánkba majd jött még egy magasabb alak felemelt, belenéztem egy piros fénybe, és elaludtam. 4-5 évesen minimaxon felnőve hogy álmodhattam ilyet ?
2015. szept. 22. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi történt?
2015. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Alvásparalízised volt.
2015. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodtál
2015. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a lány már nem is a hugod.
2015. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Annyira ki vagyok ettől hogy emberek itt úton útfélen ezt mantrázzák Mindenre hogy "alvásparalízised volt"...

Mint ha ez bármi egzaktan meghatározható dolgot jelentene, ami teljesen kérdőjelektől mentése megmagyarázna bármit is. Mint amikor valaki egy talányt egy rejtéllyel próbálna magyarázni folyton. Lelki szemeim előtt látom, ahogy a kérdezők ilyenkor hátradőlve felsóhajtanak, hogy "ja, alvásparalízisem volt, hogy erre nem gondoltam...".

Abszolút nem tisztázott több szegmensét tekintve ez a dolog, amire ezt a nagyon tudományosnak hangzó műszót ráhúzták, hogy alvásparalízis. Főleg ami az ilyen személyes (sokszor gonosznak érzett) jelenlétet és alakokat illeti. Szokjunk már le erről az alvásparalízis manrázásról.

2015. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett alvásparalizise, nem írja hogy bénultságot érzett, ráadásul nem is tudott volna átszaladni úgy a másik szobába.
2015. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
55%
Egy kisgyerek fantáziája nagyon színes tud lenni. Ennyi a magyarázat.
2015. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Egy kisgyerek nem fantáziál normális esetben olyasmiről, amiről felnőttek szoktak horrorkönyvet írni.Ahhoz azért még zsenge a fantáziája hogy ilyen komplett rémtörténetet kitaláljon.
2015. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezen én is a minap gondolkodtam el(jó egy hónapja jutott eszemben)


A kisgyerek, hogy a jóbúbánatért tudna olyan rémtörténeteket kreálni az agyában amikről halvány lila fogalma sincsen, mivel nem engedték olyat néznia tévében, csak mesét nézett és abból is a jót, mivel a cartoon network csúnya volt


ilyen nem igaz, hogy van

2015. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Interdimenzionális lények létezèsét elvileg fbi akták is bizonyítják.

A fenti cikkben is van egy hasonló példa,ott is az illetőnekk az arcát simogatták meg.Amúgy elképzelhető,mivel más dimenzióból jönnek ezért nem is láthatod,max ha átjön a mi dimenziónkba.Valami biztos van mert sok a megmagyázhatatlan eset.Amúgy én félnék,akkor is ha több benne a kedvesség meg a szeretet mint a 7 milliárd embert eggyüttvéve akkor se.Ha nem látom akkor inkább ne.

2015. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!