Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy földönkívüli invázió...

Egy földönkívüli invázió esetében, mi lenne a legjobb amit tehetne az ember?

Figyelt kérdés

Sok filmet néztem ebben a témában, mert nagyon érdekelnek az ufók és nem tudok dönteni mit lehet csinálni.


Az ösztönöm azt súgja bújjak el egy barlangba vagy meneküljek lakatlan szigetnre és eljek ott egy kis szigeten ahol nem találnak ufók vagy a pincéba büjjak alá. De ha végig gondolom, hogy a családom veszélyben van a világ különböző pontjain, a nagyi amerikában a nagypapi ausztráliába és így tovább a cselekvést tartom a legjobbnak. A világok harcában is volt, hogy ellenállást szerveztek a mentőssel Tom Cruise. Ki kell figyelni az idegenek mire érzékenyek, mitől pusztúlnak el, és ott kell őket megtámadni.


Te mit tennél : elbújnál, de hova vagy harcolnál okosan ?


2015. okt. 21. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Megkérdeztem a nagymamámat, hogy az ő idejében ez hogy volt. Elővette a fényképalbumot és mutatott néhány képet, hogy az ő idejében még más volt az ufó invázió. Már akkor elbújtak, amikor az aliens-guy megjelent a tévében.

[link]

2015. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha valaha előfordulna ilyen esemény,akkor csak egy dolgot thetsz.Gyorsanbemész a pániktól üres boltok egyikébe,magadhoz veszed az összes gumicukrot,felmászol valami magas helyre (ha budapesti vagy akkor lehetőleg a Citadellára) és addig dobálod őket gu.ivukorral míg el nem fogy.
2015. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én leugranék a panelről...
2015. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8 után nem sétálgat az utcán?
2021. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!