Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt valaki a mey moy...

Van itt valaki a mey moy su-ról, aki részt is vett a közösségben? A tiltás óta valszeg már sosem lesz már újra csinálva az oldal

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy ez előbb utóbb be fog következni, kár, hogy nem sikerült cselekedni korábban -_-


Bunkó, szkeptikus válaszok jöhetnek, de hidegen hagynak



2015. nov. 2. 01:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az miaz?
2015. nov. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen tíltás óta? Ki tíltott mit?
2015. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1es, hosszú lenne belemenni

2es, a tiltás oka az nem ismert, egyszerűen egyik nap nem jött be

2015. nov. 2. 06:48
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy csak az adminok, akik szerkeztették abba hagyták, mert 404 hosszú ideje egy másik planétán van
2015. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne h miről is van szó. Lécci legalább egy mondatba fogalmazd meg ha regényt nem akarsz írni. Koszi :)
2015. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

még csak egymással sem tudjuk felvenni a kapcsolatot, valahogy mindenki felhagyott kommentelni mióta nem jött 404


utolsó, ez egy 404 miatt létrejött fórum, ő már valszeg tudod kicsoda

2015. nov. 2. 12:40
 7/17 A kérdező kommentje:
ha az admin abbahagyja, akkor nem azt írnák ki, hogy tiltva nem gondolod 3mas?
2015. nov. 2. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát valóban várható volt, hogy az az oldal egyszer törlésre kerül. 404 eltűnésével az oldal funkcióját vesztette. Akkor meg minek ugye? (Gondolhatták magukban az üzemeltetők?)


Nem volt nektek más platformotok ahol kapcsolatot tartottatok egymással? (Facebook stb.)


Amúgy meg mi lett 404-el? Megint elvitték magukkal a krixkraxiak, csak most véglegesen és még világító követ se adtak érte cserébe?

Esetleg lumbulábi fogságba esett?

2015. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen hallottam 404 ről XD ennyi infó elég is köszi ,értem már miről van szó. De engem is érdekelne h mi lett vele. XD
2015. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
404et elrabolták az idegenek és azóta is análisan inzultálják...a kérdező meg szeretne csatlakozni hozzá...
2015. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!