Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor fedik mar fel magukat a...

Mikor fedik mar fel magukat a foldonkivuliek? Vagy mi mikor talalunk rajuk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

A vezetőiteknek már

felfedtük magunkat,

mi sem értjük, miért

titkolózznak előttetek.

2015. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert a természetük része a rejtőzködés, elvegyülés. Már az emberek között járnak elvegyülve, ők a Tauemberek, bárhogy ki tudnak nézni bármilyen hanggal. Ha furcsa embert látsz az lehet, hogy ilyen idegen Tauember.

Hogy mit akarnak ezzel? Lehet, hogy csak az emberekkel elvegyülve élni. De lehet hogy invázió, sok százezernyi, vagy milliónyi trójai falóval, mert hiába a rejtőködés képessége és a technológiai fölény, ha sokkal kevesebben vannak.

2015. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Na jó nekem ehhez már késő van.. Jó éjt.
2015. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
81%
holnap
2015. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
"Az élelmiszerrel nem game" (egy n-ufo naplójából, 1949).
2015. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mitől fáj?:(
2015. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem láttad az Elátkozottak Faluját, Lucifer-666? Megerőszakolták az idegenek. Hamarosan a kérdező is fehér hajú egyengyerekeket fog szülni.
2015. nov. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes film lehet:D
2015. nov. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért fednénk fel magunkat mindenki előtt, ha választott (mert általatok legjobbnak tartott) vezetőitek közül sem mindegyiknek, mert nem érik el az általunk megkövetelt értelmi szintet.
2015. nov. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A.C.A.B ***** válasza:
71%
Erre a kérdésre azután felelnék, miután megkérdezem: Mikor fogjátok már fel, hogy nem léteznek földönkívüliek? Amikor ilyeneket ír mindenki, hogy már itt vannak, meg, hogy el akarják foglalni a földet, akkor azért gondolkodtok? Ezeket legfeljebb egy gyerek veheti komolyan. Először is magyarázza meg nekem valaki, hogy hogyan tennének meg az idegenek (ha léteznének) ilyen óriási távolságokat. De ha már valaki vállalkozik erre, az ne azt hajtsa, hogy fejlettebbek, mert ez csak kibúvó a válasz alól, fizikailag semmi bizonyíték nincs rá, hogy lehetséges lenne, és józan ésszel végiggondolva sem az. Másodszor pedig, ha mégis létezne ésszerű fizikai magyarázat, (ami még a tudósok szerint sincs) akkor arra válaszoljon valaki legyen szíves, hogy a felfoghatatlan nagyságú világegyetemből miért pont a mi rendkívül apró bolygónkat szemelték ki maguknak, hogy aljasul, másokat megtévesztve meghódítsák? Végül pedig még azt is szeretném tudni, hogy egy életforma hogyan tud átalakulni, és bármilyen alakot felvenni? Mert ez már nem csak fizikailag de biológiailag is lehetetlen. Félre ne értsetek, én nem olyan ember vagyok aki mindenáron a tudománnyal akar megmagyarázni mindent. Én például keresztény vagyok, a hitemet nem is akarnám tudományosan megmagyarázni, és másét sem (de ebbe ne menjünk bele, nem ide tartozik). De az ilyen ufók meg miegyebek nem hitkérdés, hanem (ha léteznek) kézzel fogható, fizikai dolgok, márpedig ha valami itt van, és kézzel fogható, akkor arra igenis vonatkoznak a fizika törvényei. Márpedig azzal egyetértünk szerintem, hogy ha lennének földönkívüliek, akkor azok nem szellemek, hogy ne vonatkoznának rájuk a törvények (ha meg azok lennének, miért lenne szükségük űrhajóra?)
2015. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!