Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet telepatikusan...

Hogy lehet telepatikusan kapcsolatban lépni az űrlényekkel? Sok fórumon olvastam, hogy lehetséges.

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
biorezonancionális 698 Hz ű oszcillikusan csillapodó asztrálsíki 4. Dimenziós rezgésekkel. a rezgés az asztrálsíkon keresztül tevékenyedik és ott is vagytok és hajtjátok végre a műveletet de a fizikai világba letudódik.
2015. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem.
2015. dec. 22. 15:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Melyik részét? :D
2015. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, mert az a gond, hogy ők még nem állnak a tudásnak ezen a szintjén!!!
2015. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3: Körülbelül az összeset nem értettem.

4: Ezt miből gondolod?

2015. dec. 22. 16:00
 6/18 anonim ***** válasza:

telepátiát kell gyakorolni, és olyan szintre jutni benne, hogy egyértelműen lásd, hogy működik


vannak egyszerűbb gyakorlatok..de sajna 2 emberes, és nem találni olyan embert aki komolyan gondolja:\ szal találni kell olyat aki komolyan meg akar tanulni, azt meg baromi nehéz


habár, van agykontrollos telepátia gyakorlat amit állatokkal is lehet, viszont ez nekem még nem sikerült, igaz nem is mélyedtem bele

2015. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És hogyan kell elvégezni a gyakorlatokat?
2015. dec. 22. 16:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy egyetemes telepatikus száma, ami egyedi a világegyetemben. Nyilván valahogy meg kell különböztetni a hívandókat. Ezt a számot kell elsőnek beszerezd. Próbálkozhatsz broadcast adásokkal is, de az egyrészt iszonyat energia, másrészt sokan berágnak rád a kéretlen üzenet miatt.
2015. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Milyen szám?
2015. dec. 22. 16:30
 10/18 Missi_Key ***** válasza:
49%
kezdetnek nagyon erősen gondolj rá, aztán kérd hogy hallgasson meg miközben rá gondolsz aztán mondd az üzeneted. de ne zaklasd sokszor.... meg van amikor nem érnek rá, azt tartsd tiszteletben.
2015. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!