Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi repülhet el a város felett...

Mi repülhet el a város felett minden egyes nap 23:30-kor és 0:30-kor?

Figyelt kérdés
Remélem, jó topikba rakom, mert egyáltalán nem biztos, hogy UFO. Mármint UFO, mert ismeretlen, de nem biztos, hogy földönkivüli. Mint irtam, az adott időpontokban minden egyes nap elrepül a ház felett valami, amit tiszta égboltnál sem látok. Hangja elég nagy van, az éjjeli csendnél csukott ablaknál is zavaró. Valami légi szállitás történhet? Vagy valaki hallja még esetleg?
2016. jan. 5. 19:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
Repülő? a járat az gondolom minden nap ugyanakkor megy el:D
2016. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 fersk ***** válasza:
Lakóhelyed?
2016. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Felettünk kb 3 óránként megy el egy repülő, kivéve hajnali 1-5 között. Zuglóban lakok.
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
78%
Amikor felhős az ég akkor nem látni a repülőt úgy,most ráadásul sok felhő van az égen alacsonyabb magasságokban is és ahogy elhalad a repülő az a hang ahogy a levegőt megtöri stb azt hallod visszhangzani bizonyos rétegek közt szerintem. Én is hallottam már ilyet. Valami ilyenkor felerősíti a hangot ha meg erősebb légmozgás van a magasabb rétegekben pedig nagyobb a "légtörés" hangja.
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha megadsz privát üzenetben lakóhelyet (településnév elég), még a járatszámot is megmondom. :)
2016. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Néztem Flight Radaron, de pont itt fölöttem semmi nincs általában (nem tudom +- mennyit téved a radar). Kecskeméten lakom egyébként, végülis a délről Pestre tartó repülők ilyenkor már igencsak alacsonyan vannak(?!).
2016. jan. 5. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Flight radaron azért nem találod, mert ez az új vasúti közlekedési típus... tudod így tehermentesítik a síneket.
2016. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Valamelyik szomszéd anyósa seprűn.
2016. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha hallod, akkor biztos hogy repülőjárat. Méghozzá leszálló, vagy felszálló. Ha nem hallanád, akkor lehetne áthaladó magasan repülő járat, de műhold is. Az alacsony pályán keringő műholdakat szépen lehet látni. Meg az ISS-t is. Ezeket könnyű megfigyelni, mert szabályos időközönként tűnnek fel ugyanazon a pályán.
2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Julia:) 「a varos felett meg mindig Julia lebeg」
2016. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!