Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lázban égnek az UFO-hívők!...

Lázban égnek az UFO-hívők! Egy rejtélyes videó miatt. Már te is átérzed?

Figyelt kérdés

Ha megnézed a videot, te is ufó lázban égsz ? Nem fért ki a teljes mondat.


[link]


2016. jan. 19. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Az okozna hőemelkedést ha az UFO-król az derülne ki hogy földön kívüli is van köztük. De sajnos csak titkos repülő szerkezetek lehetnek.

Matek Kamill - A titkos német csészealj technológia

https://www.youtube.com/watch?v=0eF1JQVNshU

2016. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Hideg van, és nincs lázam.
2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ahhoz agy is kéne -.-
2016. jan. 19. 22:45
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Figyelmesen és többször megnéztem a felvételt. Én csak egy mozdulatlan, vagy optikailag nagyon lassan mozgó pontszerű valamit látok.
2016. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
#3 Nem, nem kell. Ott az agyvíz, az is fel tud forni.
2016. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem érzem át és lázas sem vagyok.
2016. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
38%
Semmi extra, olyan, mint a többi...
2016. jan. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Fingottam tőle...
2016. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Ez a szép az emberben, annyira lázba tud jönni!

Mi lenne, ha egyszerűen tudomásul venné, nem nagy amplitúdójú érzelmekkel élné meg az összes hírt, hanem semleges maradna, csendben figyelne, milyen gondolatai támadnak az adott hírrel kapcsolatban, igaz-e vagy manipulált dezinformáció? Remélem hamarosan kikopik ez a bulvár által használt figyelemfelkeltő, figyelemfenntartó, megbotránkoztató, drámai hangvétel és szóhasználat és megmarad ez a szép nyelv, a nyugalom és a kiegyensúlyozottság, ami a feladat lenne, de nagyon! Rendrakás kívül-belül így nem megy, pont ezért találták ki az újságírás ezen válfajának stílusát, erre bukik az ember, hiszen olyan izgi! Pletykával fűszerezve meg egyenesen maga a kánaán, mindegy hogy mi folyik valójában körülöttünk.

2016. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
9-es! Én szkeptikus vagyok, de egy dologban soha nem kételkedtem. Az ufóhívők tényleg lázban égnek. Ez lehet az oka a sok hallucinálásuknak.
2016. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!