Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Intergallaktikus űrjármű...

Intergallaktikus űrjármű váltott dimenziót CERN felett?

Figyelt kérdés

Azt mindíg tudtuk, hogy hadi építmények felett laktanyáknál nagyon élénken érdeklődnek a földönkívüliek, de egy atomfizikai létesítménynél ilyet még nem láttam. Mit gondólsz?


Lehetséges, hogy egy elszabadúlt fekete lyuk, amit véletlen állítottak elő CERNBe vagy egy szokványos démonidézés mellékhatása?



2016. jan. 23. 07:47
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 23. 07:47
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja bocs, lemaradt a végéről, hogy vagy egy Intergallaktikus űrjármű váltott dimenziót ?
2016. jan. 23. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én hiszek a démonokban. Meglehet, hogy a portált nekik nyitották ki, bár nem értem, hogy miért. Mi értelme az apokalipszist előre elhozni? Ez fogja okozni a vesztünk, az eszetlen tudomány...
2016. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem tanultam sosem !
2016. jan. 23. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a felvétel nem valódi. Vagy más videót nem találtál az eseményről? Esetleg más perspektívából készült fotókat?
2016. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Spilerke ***** válasza:
vilvet.hu
2016. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nyugodj meg ,,,a magyarok a feketelyukat is kilóra eladnák!
2019. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!