Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van egy ufó leszállós videóm...

Van egy ufó leszállós videóm mey moy su-ról (csak rövid részlet), ez igazi vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem a teljes videó, azt nem rakom fel


a kérdésem az, hogy nekem nagyon makettszerűnek tűnik, elképzelhető, hogy a kő és a fenyőfák nem kamuk?


A videót direkt kivilágosítottam, hogy látható legyen az a fényszerűség is a fenyőfák mögül



2016. febr. 28. 22:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. febr. 28. 22:28
 2/11 A kérdező kommentje:
lassítás funkció a fogaskeréknél érhető el
2016. febr. 28. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokat látni, de tényleg elég gyanús h nem igaziak a fák. Talán a hosszabb videóból jobban ki lehetne deríteni, de ebből nem sok derült ki számomra.
2016. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Használhatatlan :(

Értelmezhetetlen...

Akár mi is ez !

2016. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A teljes videótvalamilyen megfontolásból nem teszed fe, azt sem árulod el, eredetileg milyen hosszú, ám kivágsz belőle 2, azaz kettő másodpercnyi részt.

Aztán elvárod, hogy bárki épeszű választ adjon arra, hogy egész igazi, vagy sem.

Taps!

2016. febr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Spilerke ***** válasza:
Mi akar ez lenni?
2016. febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Makett fák, elemlámpa + vmi kékes filcanyag a háttérben. Ezt komolyan meg kell tárgyalni?
2016. febr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó nekem ez volt a legelső érzésem amikor megláttam a videót


van itt olyan aki 404 "hivő" volt?

2016. márc. 1. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban utánajártam 404-nek, annak ellenére, hogy a vele készített interjúk nevetségesek voltak és találtam bizonyítékokat arra, hogy a fórumon leírt találkozások az idegen lényekkel valóban megtörténhettek, ez elsőre engem is meglepett. 404 megbetegedett, a mey.moy.su-t leállították és minden vele kapcsolatos oldalt töröltek az világhálóról.
2016. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a teljes verziót is (Legalábbis szerintem az volt, bár az is alapból meg volt vágva), de valóban ez a rész a legjelentősebb belőle. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ez egy makettasztalon készült. Az egész mögött van egy háttér/vászon, amin tisztán megfigyelhető a fák árnyéka.


Tehát a krixkraxiak űrhajóját megörökítő felvétel sajnálatosan egy átverés. De a világító köves videóhoz képest azért láthatólag sokkal több munkát fektetett bele az "ufológus", illetve esetleges segítőtársai. (Kár, hogy az örökre elveszett :/ )

2016. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!