Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit jelképeze tulajdoképpen...

Mit jelképeze tulajdoképpen ez a "táska" az istenek kezében?

Figyelt kérdés

Szóval a világon mindenhol, Dél-Amerikától Ázsiáig ott ez a táska formájú valami a régi ábrázolásokon, de mi akar ez lenni?

Erre gondolok:

[link]


Vagy: [link]


Kérem csak olyan írjon, akit érdekel a téma és esetleg van elképzelése.



2016. márc. 5. 11:58
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*jelképez tulajdonképpen
2016. márc. 5. 11:59
 2/29 anonim ***** válasza:
Egy töritanár tudja talán.
2016. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Egyrész mi a bánatos francért az ufo észlelések-ben van, másrészt meg szerintem áldozat lehet benne, búza, kenyér, bor, ilyesmi.
2016. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy egy kosár, az nagyon snassz magyarázat lenne?

Csak mert nagyon régen feltalálták és nagyon sokfelé használták. Akárcsak ma.

2016. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
3. Azért, mert ebben az irányultságban érdekel a dolog. (Elég ha megnézed a kulcsszavakat.)
2016. márc. 5. 13:13
 6/29 anonim ***** válasza:
8%
Ebben az esetben őszintén sajnálom és remélem jobban leszel.
2016. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálnod. Nem igazán értem, hogy miért személyeskedsz, amikor én sem tettem ilyesmit. Egyáltalán mit zavar ez téged? Mindegy.
2016. márc. 5. 13:26
 8/29 Legoman ***** válasza:
61%
Talán az ajándékot jelzi az Isteneknek vagy az uralkodónak. A bőséget és a jólétet.
2016. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az lehet, habár akkor nem az emberek kezében kéne lennie? Ők adják az ajándékot.
2016. márc. 5. 13:40
 10/29 anonim ***** válasza:
14%

Daniken ihlette magyarázat szerint a jobboldali képen egy ősi autóversenyző akksit cserél a gépében a Loch ness tó mellett. Jól kivehető a fején a bukósisak, testén a kezeslábas, épp behajol a felnyitott motorháztető alá, mellette pedig a szörny, Nessie emelkedik ki a vízből.


A jobb oldali képen szintén járművekkel kapcsolatos téma. Egy autómentő (értsd: sárga angyal), izzót cserél egy kamionon a nála lévő izzókészlet dobozból. Előre nyújtott kezében jól kivehető az izzó.


Más magyarázat nem lehet, és mivel ezek több ezer éves ábrázolások, a technológia csakis földönkívüliektől származhat.

2016. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!