Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehetek ufókutató?

Hogyan lehetek ufókutató?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék könyveket kiadni és előadásokat tartani ufótémában, de nem tudom hol fogjak jozzá :(
2016. márc. 9. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Alapfeltétel, hogy ne tanulj fizikát, kémiát, biológiát, algebrát (egyáltalán matekot). Lehetőleg semmit.

A könyvkiadáshoz pénz kell. Számos olyan könyvnek voltam műszaki szerkesztője, amelynek szerzője sült bolond. Viszont ki tudta fizetni a számlát.


***

Ha meg te nem közéjük tartozol, akkor megsúgom, hogy minden tudományág érintet. Nem minden résztvevője foglalkozik a témával, de fizikusok, kémikusok, biológusok, matematikusok stb. közül sokan. Megtanulod azt, vagy azokat, amelyeket legjobban szeretsz, s a gyakorlatban a figyelmedet az ufókutatásra irányítod.

2016. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Hello!

Az üzenet szövege: Ha UFO kutató szeretnél lenni, akkor először is elszántság kell a téma iránt!

Ha ez megvan, a tömeg oly mértékű "leszarása" ahogy nem szégyen, ugyanis sokan támadni fognak ha felvállalod magad ilyen szinten! :) Erős lelki hozzáállás a dolgokhoz s kitartás se hátrány!

Ha ez is megvan, akkor az összes eddig UFO téma, történet mindegy minek hívod ismerete! Mivel kezdődött, az ókorban mi volt, mi van most, mi történt 1950ben mondjuk stb... Teljes átfogó ismerete az összes UFO és ET eseménynek! :)


Mivel nincs konkrét képzés, legalábbis nem tudok róla, így aztán ön képzés van, sok anyag van interneten, iszonyat sok könyv s csak rajtad áll hol kezded el!


De miért szeretnél előadást tartani? Miből gondolod, hogy ezen dolgok ismerete jó döntés a számodra? Mi a motivációd ez irányba?"


NE küldjetek privátot! köszönöm

2016. márc. 9. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Kinevezed magad, mint a legtöbbje.

Esetleg csinálsz egy "mostaztánténylegmemgondomazigazságot.hudefajablog.hu" blogot és ontod a hülyeséget.

:D

2016. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FüligJimmy88 ***** válasza:

Hát először is ne ezzel akard a kenyeredet keresni, mert éhen halsz bele. Persze, lehet vele foglalkozni, nem azt mondom, hogy nem, engem is érdekel a téma, csak azt mondom, hogy érdemes a kutatás mellett dolgozni is... Amiből a kutatásaidat is fizetheted... Meg a számláidat... Hacsak nem L. Ron Hubbard-nak hívnak... Na, a mellébeszélésről csak ennyit.


Szóval, 2 opció van, mindkettőt lehet nyomatni párhuzamosan: lehet dolgozni "hozott anyagból" meg sajátokból.


Hozott anyagból: ott van például a SETI-program, nézz utána az interneten, de talán ismered is. Aztán például fel lehet keresni szemtanúkat és elbeszélgetni velük. Kellő rutinnal és emberismerettel ki lehet szúrni, hogy tényleg átélt-e dolgokat, vagy csak kamuzik, mert benne akart lenni a híradóban (évekig kell hozzá tanulni, azt azért tegyük hozzá)(mármint, hogy ki tudd szúrni a hazugságokat). Az interneten található, megszámlálhatatlan mennyiségű képeknek és videóknak én a helyedben a közelükbe sem mennék: a mai számítógépes technikákkal már bármit meg tudnak buherálni. Szóval hacsak nem töröd fel te magad a NASA szerverét és látsz valami olyasmit, ami meggyőz, azt borítékolom, hogy a neten nem fogod megtalálni, amit keresel.


Saját anyagból: evidens. Megfigyelés, tapasztalat. Meg egy nagyonbazira nagyító távcső sem árthat, ki tudja.


Lényeg a lényeg: mielőtt könyvet írsz vagy előadást tartasz UFO-témában, vagy bármi másban, a legfontosabb, hogy alaposan ismerned kell a témát. Hacsak nem megélhetési kókler akarsz lenni. Remélem nem, mert akkor én szégyellném magam, hogy rád áldoztam az időmet.

2016. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy valahogy próbálj összejönni Murder ügynökkel hátha felvesz padavanjának. Szeress éjszaka erdőben bóklászni, menekülni az elöl is amit nem is láttál.

Ne törődj azokkal akik kinevetnek. Ők nem rossz emberek csak hülyének néznek.

2016. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beiratkozol mesemondó oktatásra. Biztos van ilyen iskola! De ha politikus pályára állsz ott is tanulhatsz sokat!
2016. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
van egy 13 éve smagyar gyerek aki olyan okos h a nasa nak dolgozik elvileg..
2016. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!