Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli kézlenyomatokat...

Földönkívüli kézlenyomatokat találtak. Vajon melyik faj lehetett?

Figyelt kérdés

Szerintem abban mindenki egyetért, hogy idegenek látogattak a Földre sok sok ezer éve. Tanulmányozva az ősi épitkezési technológiák szabályosságát, könnyen beláthatjuk, ezt ma sem tudnánkilyen pontosra megcsinálni. Vajon az ősemben volt sokkal fejlettebb, mint ma vagy idegenek műve lenne?


Több tízezerév távlatából milyen bizonyíték lehet még? Nos, íme egy kézlenyomat.....


"A Cambridge-i Egyetem McDonald Régészeti Intézetének munkatársai megmérték a szóban forgó különös kézlenyomatokat, és összehasonlították őket emberek kézfejeivel. Összesen 36 újszülött, 25 koraszülött és 30 felnőtt ember kézfejét vetették össze a festményekkel. Azt találták, hogy a kézlenyomatok méretileg és morfológiailag különböznek az emberi kéztől, így „nagy valószínűséggel” más élőlénytől származnak. A kérdés az, milyen lénytől?"


[link]


2016. márc. 13. 18:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
59%

A cikk végén lehetséges magyarázatot adnak:

A vizsgálatok alapján a szakembereknek pillanatnyilag a pusztai varánusz (Varanus griseus) a leggyanúsabb.

A másik lehetséges jelölt a nílusi krokodil (Crocodylus niloticus), aminek a mellső végtagját használhatták fel a készítők.

2016. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
40%
Ez egy külön faj,és értünk jöttek D:.
2016. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem értünk, értem.
2016. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Érted? Én nem.
2016. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

A kérdező egy olyan fajba tartozik, amelyik nem tud végigolvasni egy cikket.

Valószínűleg földönkívüli lehet, mert a földlakók vagy megtanulnak olvasni, vagy nem, de olyanról nem tudunk, amelyik csak a szöveg feléig képes olvasni.

2016. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus ufókattos mentalitás, hogy csak azokat a részeket dolgozza fel a kis agyával, amik támogatják a hipotézisét, grat.
2016. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 death42 ***** válasza:
Az idegenek mind kézimunkások.
2016. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a tükrökön jelennek meg nem bizonyítható kézlenyomatok. A feleségem ufókra gyanakszik, én inkább az unokánkra.
2016. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, azért jöttek a repülő csészealjukkal ide, a Föld-re, hogy kézlenyomatokat hagyjanak és eljátszhassák a menő földönkívülieket.

Földönkívüli nincs, csak magánkívüli haver a kocsmából hazafele.

2016. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

"Több tízezerév távlatából milyen bizonyíték lehet még?"

Több tizezer év! No hallod! Ez curva fura! Mi azóta kijöttünk a barlangjainkból, felfedeztük a tüzet, járműveket építünk. Hát az idegenek miért fejlődtek visszafelé, vagy csak a navigációjuk nem fejlődött a sok esztendő alatt? Hogy épp napjainkban éri

Őket baleset?

Számomra az ufó sztori itt bukott meg. Mikor a tudósoknak mondott akárkik azt bizonygatják, hogy a múltban is jártak már itt. Ha itt jártak, bizonyára el is mentek. De navigációjuk épp 47.-ben ment tönkre, hogy a földnek ütköztek?

2016. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!