Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek is meg tudnak...

Az idegenek is meg tudnak betegedni?

Figyelt kérdés

Pl a földi betegségeket/parazitákat el tudják kapni?Gondolok ezekre:

AIDS,pestis,ebola,kergemarhakór,bolha,kullancs,hajtetű és sorolhatám vagy ezekre immunisak?



2016. máj. 8. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem immunisak , ők is elkaphatják , különösen érzékenyek a nemi betegségekre
2016. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velociraptor, nem unod még az UFO-s kérdéseid? Ez már a negyedik.


Immunisak, mert be vannak oltva oxylococckxylum-mal.

2016. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg tudnak betegedni. Általában emberi agyak elfogyasztásával tudják meggyógyítani magukat ilyenkor.
2016. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ember, szedd már össze magad :D
2016. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert ők kommunisták. Nem tartanak háziállatot sem, mert nincs hajuk.
2016. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttál már UFO-t a földön csésze aljon kívül? Ha nem akkor persze, hogy megbetegednek, de nem a betegségektől, hanem az oxigéntől. Amint beérnek a légkörbe elpárolognak.... Ha meg csészealjban jönnek akkor abban az idegen faj különleges levegője van.
2016. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A "bolha,kullancs,hajtetű" Mióta betegségek?

.

Az idegenek ide a betegeiket küldik. Ismervén az embereket, ide küldik őrültjeiket, a Föld az ő bezáratlan OPNI-juk.

Minél többen hisznek bennük, annál jobban meggyőződnek igazukról.

2016. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Odaírtam a leírásba:


földi betegségeket/parazitákat el tudják kapni?

2016. máj. 10. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel máshova már leírtam, így most bemásolom ide is, ugyanis sok kérdezö elfelejt valamit. Nem csak egy darab


idegen faj van, hanem sokmillió. Megtippelni sem lehet a világegyetemben létezö idegen fajok számát, legyen az


értelmes, vagy nem. Legyen az hosszútávú utazásokra képes faj vagy nem. Mi is csupán egy faj vagyunk a sok közül.


Határozottan kijelenthetö, hogy mivel nem egy darab idegen faj él a világűrben és nem egy darab jár a földre,


hanem több, így nem lehet egységes választ alkotni. Egyesekre jellemzöek a kérdésedben leírtak, míg másokra


egyáltalán nem. De olyanok is vannak, akikre csak kevésbé jellemzö. Egyesek féreglyukakon gyözik le a távolságot,


míg mások térhajtóművel, mások, más technológiával. Egyes idegen fajok így néznek, ki, más fajok pedig úgy. És


órákon keresztül lehetne sorolni a különbségeket. Nincs egységes sztenderd. Minden faj más, másfajta jellemzökkel.


Hasonlóan, ahogy az embertípusok között is akadnak eltérések. Ez nem megkülönböztetés, vagy rasszizmus, mielött


bárki lepontozna, ez csak a világ sokszínűsége. Képzeljétek el, ha a föld is ilyen sokszínű, milyen sokszínű és


változatos lehet a világegyetem. Tehát például egy olyan kérdésnek sincs semmi értelme, hogy pl "Hány szíve van az


idegeneknek?". Lehet 1, 2, 3, vagy akármennyi, hisz az idegen fajokat kb semennyire sem ismerjük.

2016. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel tisztában vagyok én most a gyakrabban emlegetettekre gondolok: Reptoidok,Lumbulábiak,Krixkraxiak,Kis szürkék,Gujmánok stb
2016. máj. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!