Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Autódidakta ufológus magán...

Autódidakta ufológus magán kutatással, rájöhet önmagától olyan dologra, amiért megölik?

Figyelt kérdés

Rengeteg Ufómagazinokat, (több fajtát is), ufós könyveket, ufós siteokat olvastam életemben részben kedvtelésből, másrészt érdekel az igazság, mint minden embert. Igazán elmondhatom, hogy minden elméletet olvastam már. Nem tud nekem senki újat mondani az ufókról, ami a feltevéseket, elméleteket illeti. Egészen onnan, hogy az idegenek a pokolból, interdimenziókból odáig, hogy mesterséges intelligencia gyártotta biorobotok lennénekig, mindent olvastam már.


Ugyanis ezeket az elméleteket nem magam találtam ki, hanem mások megírták. Mégis élek, azok is élnek. Az elmélet szerint van olyan, még csak profi kutatónak sem számító ember, aki rájött valami újra, ami ráadásul igaz is, erre megölték. Nem hiszem, hogy talált volna valami idegen technológiát, hiszen magyarországon már találtak fémtiszta magnéziumrudat, ami 100% Mg, ráadásul transzurán van a közepén és mégsem halt meg senki. Ma is él az eltéritett ember, akinek a párnáján hagyták a szürkék a pálcájukat, amit fel is darabolt, végül elásta a kertben.


[link]

Mit tudhatott a szerencsétlen?


2016. okt. 26. 19:43
1 2 3
 1/25 zsici:D ***** válasza:
27%

Kedves kérdező!

Túl sokat tudsz, holnap megyünk érted is.

Tisztelettel:

Földönkívüli Vilmos

2016. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mindíg tudtam, hogy David Ickenak van igaza !


Szóval alakváltó reptoidek vagytok. :XD

2016. okt. 26. 20:32
 3/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%
Pokolbol? reszletesebben? az Ordog kuldi oket?
2016. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a linken alig van valami iras


nem lehet hogy inkabb valalta s halalt is azert hogy sz osszeeskuves elmeletet "nepszerusitse"? nem lenne benne semmi meglepo

de akar egy csoport meg is szervezhete

megjatszottak a halalat o meg kint el valahol Honolulun halalaig (mert sok penzt kapott erte)

2016. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted azokat akik megveszik a zufómagazint azokat mind elviszik te agyas?
2016. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
o rajott beloluk egy eddig ismeretlen tenyre
2016. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
ahhoz te porszem maradsz mindig is hogy kinyírjanak.
2016. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
elképzelhető, 404 sztoriját ismered?
2016. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, de Asthar fénykapitány és a pokemonok megmentik és feltámasztják az illetőt úgy hogy nem emlékszik a szörnyűségre vagy elviszik a Puszedlik ellen harcolni mert azok a Föld ellen törnek karmaromboló sugarakkal. Mikor változik az időjárás az mindig a karmaromboló tevékenység egyik mellékterméke és ezáltal a bizonyíték is minderre.
2016. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

NEM!

Hiszen te vagy az élő példa:

"Nem tud nekem senki újat mondani az ufókról, ami a feltevéseket, elméleteket illeti."

2016. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!