Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sokan úgy tartják, hogy az...

Sokan úgy tartják, hogy az emberi fajt egy idegen civilizáció hozta létre. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pl. ott vannak azok a megmagyarázhatatlan régészeti leletek, a történelemben található írásos utalások, a különféle vallások, misztikumok, ráadásul sokak szerint az idegen fajok mind a mai napig kapcsolatban állnak a világ kormányaival és állítólag valamilyen titkos megállapodás van köztük, ami befolyással van a hétköznapi emberek életére. Ti hogyan vélekedtek erről?

Ráadásul miért van az, ha valaki erről kezd el beszélni, azt egyből bolondnak nézik és tűzzel-vassal üldözik?


2016. okt. 27. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Én elképzelhetőnek tartom. Persze se erre, se pedig az ellenkezőjére nincs bizonyíték.

Ez kicsit olyan, mint a vallások. Az ember eldöntheti, hogy miben hisz. De meggyőződni nem tud arról, hogy valóban így van.

2016. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
szerintem joval nagyobb esely van arra hogy foldonkivuliek telepitettek ide minket, mint pl arra amit a biblia ir az tuti baromsag. a semmibol meg nem kerulhetunk csak ugy ide.
2016. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem további kutatásra érdemes téma. Fransis Crick 1962-ben orvosi-fizikai Nobel díjat kapott a DNS felfedezésért. 1987-ben egy az USA Legfelsőbb Bíróságán zajló perben az isteni intelligens tervezés ellen érvelt, a darwinizmust védve.

Később viszont már az "irányított pánspermia"-t látta az egyetlen lehetséges oknak a földi élet keletkezésére, azaz hogy idegen civilizáció tervezte a földi életet.


Szerintem viszont egy ennyire intelligens életformának hülyeség lenne egymilliárd évig csak egysejtűt, majd megint egy egymilliárd évig csak egyszerű többnejűkkel játszadozni a Földön, mikor a legkomolyabb DNS-t tartalmazó egyed is jellemzően pár évtized alatt kifejlődik, de legyen mondjuk egy "szuper idegennél" párezer év amíg felnő.


[link]

2016. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Mármint mire gondolsz? Hogy az élet első formáit anno pár milliárd éve földönkívüliek hozták ide, vagy hogy az ember egy földönkívüli faj, amit valakik idetelepítettek a már jelen lévő élővilág közepébe?
2016. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Quatermain ***** válasza:
33%

Nekem is megvan a saját elméletem és én sem tartom teljesen kizártnak, hogy létezett ill. létezik az emberiségnél feljebbvaló faj, aminek köszönhető a földi élet, amit most több milliárd ember "Istennek" hív.


A politika meg a kormányok és közte a kapocs a földönkívüliekkel már eléggé túlzás.

2016. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

nincsenek földiek.

az emberiség a csillagközi betelepülés miatt ilyen vegyes.

máshonnan jöttek a hunok, a zsidók, a négerek, az etiopok az aborigianalok. stb.


Az elmélet a bennemélő reptilián egy inuaki vallomásai című hazugságra vezetnek vissza.

A szerző késöbb előállt és megmagyarázta hogy ő nem gondolta ezt ilyen komolyan.

2016. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 6

Úgy érted, "nincsenek földönkívüliek"?


Tehát neked az a feltételezésed hogy az ember az egyetlen intelligens faj az egész univerzumban? Nem baj ha igent mondasz, mert engem érdekel az szkeptikusok véleménye is.

Viszont ha a válaszod igen, akkor meg tudod indokolni, hogy szerinted miért igen?

2016. okt. 27. 18:51
 8/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
19%
Isten teremtett mindent, a foldonkivulieket is celja van veluk
2016. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

6-os: nekem megvan mind a két kötete ennek az Inuaki-könyvnek. Pont a múltkor vettem elő feleleveníteni, mert már évek óta nem olvastam. Le tudnád írni részletesen, hogy a szerző miért és mikor mondta azt, hogy "nem gondolta mindezt annyira komolyan"? És pontosan ki tekinthető a szerzőnek? Mert ezek az információk egy akkor még gyerekkorban lévő embertől származnak, illetve ő csatornázta, és így válaszolt a kérdésekre.


Szerintem nem helytelenek ezek a könyvben szereplő információk, csak nem teljesek így ebben a formában. Sajnos sok fontos dolog nem szerepel a könyvben, nyilván a kérdező sem volt felkészülve ilyen komoly témákra.

A jövőt illetően viszont tényleg nem következett be az ígért felemelkedés a könyvben megadott időpontban.


Véleményem szerint a Földön sokkal több minden történt ennél, mint amiket ebben a két Inuaki-könyven lehet olvasni, de az eredetünk valóban a kozmosz felé mutat. Ez egy nagyon összetett téma.


Sok faj keveréke vagyunk, de az élővilágot illetően volt egy eredeti fejlődés is, amit magas szintű szellemi lények irányítottak, és irányítanak ma is. Ők képviselik az alapot. A természetben és a világegyetemben ugye, mindenben megfigyelhető a tudatosság és precízség, a legkisebb részecskéktől kezdve egészen a hatalmas égitestekig és élőlényekig.


A Föld tehát a sokszínűség bolygója. Volt sok betelepülés és telepítés, és nemcsak az embert illetően. Voltak olyan emberi csoportok, akik a saját bolygójuk lakhatatlansága miatt jöttek ide, új élőhelyet keresve. Esetleg mások hozták ide őket, meg ahogyan írtam, különféle fajú állatokat és növényeket. Aztán ezek elkeveredtek egymással, meg a már előttük is itt lévőkkel.


Aztán volt sok genetikai kísérletezés, manipulálás a DNS-sel, itt a Földön is. Mindenféle formájú és fajtájú lények éltek itt a régmúltban, amit a legendák és a művészeti ábrázolások is megőriztek. Sajnos érkezett sok rossz szándékú faj is.

Ahogyan múlt az idő, volt sok kisebb-nagyobb katasztrófa, meg sok nagy háború is. Ezek is sokat változtattak a Föld képén, arculatán az idők folyamán.


Van egy eredeti emberi faj a kozmoszban, és ez állítólag a Lyra-csillagrendszerben fejlődött ki valamilyen módon. Ez terjedt aztán el szerte a galaxisban. Ugyanígy megvolt más intelligens fajoknak is az őshazája, konkrétan a hüllőszerűeknek az Alpha Draconis nevű rendszerben.

Itt a Naprendszerben is voltak már más bolygók, amelyek megelőztek bennünket az élővilágot és a civilizációkat illetően. Egy nagyon fejlett faj más képes bolygókat élővé tenni, betelepíteni genetikai anyagokkal.

Tehát ez az egész egy nagyon sokrétű "kirakósjáték", lényegében véve a legnagyobb kérdésekről van szó.

2016. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

"egyből bolondnak nézik és tűzzel-vassal üldözik"

Mivel az OPNI-t bezárták, senki nem különíti el őket, nyugodtan élhetnek közöttünk!

.

Az isteni Teremtésnél kevésbé hihető teremtés-történet.

Értem én, hogy villanymotor, de mi az, ami hajccsa?

Ki hozta léter az emberi fajt létrehozó idegeneket? - és az őket létrehozókat?

Még pocaklakó embrió korában miért követhető jól nyomon az evolúciós fejlődés?

2016. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!