Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Chilei haditengerészet...

A Chilei haditengerészet elismerte az UFÓ-k létezését?

Figyelt kérdés

Idők kérdése volt, hogy egy ország hadserege mikor ismeri be az emberiség előtt, hogy tudomások van idegen űrhajók itt létéről. Most a cseh akadémia után a chilei haditengerészet is beállt a sorba és megtették a nemzetközi hírű bejelentést vagyis, hogy az UFÓ-k léteznek !


Konkrétan, léteznek olyan űreszközök, melyet ember nem hozhatott létre és itt repkednek. A földönkívüliek létét elismerte a chilei hadsereg. Az lenne a szép, ha az USA is ezt tenné, de mint tudjuk úk hasznonálvezői a teknológiájuknak, így nem fognak beszélni, hanem hazudnak és ködösítenek tovább [link]


Mit gondolsz az esetről?


2017. jan. 11. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondja a cikk végén: "forrás - frissvilag.com"

Azt mondja a HVG: átverős oldalak:

[link]


"Hogy minél kevesebben, minél kevesebbszer dőljenek be az ilyen átveréseknek, máris mutatjuk az ilyen oldalak listáját.

[....]

Friss világ – frissvilag.com"


Az oldalt elég csak megnyitni és ömlik bele a sok clickbait hülyeség.

2017. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem zárkózom el tőle, hogy a Földön kívül is van élet. Az is benne van, hogy látogatnak minket. De, hogy Amerikát támogatják és földönkívüli technológiát osztanának meg velük... Ez elég klisés. Miért pont Amerika? Csak a Földön számít nagy államnak.
2017. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Mielőtt ilyen kérdést kiírsz (hegy hiteles maradj) hiteles forrásokat is kéne linkelned és nem csak olyanokat, akik "úgymond" érdekeltek a témában nem kevés hátsó szándékkal. A cikk már ott bukik el, hogy én nem hallottam a rádióban nem mutatták a hírekben és az újságban sem olvastam.Gondolom, ha igaz lenne a hír nem lenne élő ember, aki ne tudna róla. Légy oly kedves, hogy legközelebb hiteles leszel. :D
2017. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg a HVG nem hiteles forrás. Több olyan oldalt is beállított nem hitelesnek ami nyílvánvalóan sz : tudnodkell, origo. A konkurencia sem az neki. Nemrég megjelent egy tanulmány a hvg-n mely szerint egy átlagos magyar háztartásnak 10 milla megtakarítása van, akkor ez is igaz szerinted?



Szerintem a hvg nem igaz, de egy perces kereséssel ezt találtam , amit te is olvashattál volna, ha nem trollok lennétek


[link]


[link]


a-chilei-haditengereszet-feloldotta-a-titkositast-egy-altaluk-keszitett-ufo-felvetelrol

2017. jan. 17. 17:01
 6/25 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


www.ufosightingsdaily.com/2014/12/fleet-of-ufos-over-chile-on-dec-17-2014.html

2017. jan. 17. 17:04
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Na és vajon mi lenne ha te nem lennél troll aki ezeket a kamu kérdéseket generálja itt? Az összes linkelt oldalt ugyanazt a hülyeséget vette át.
2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Egy hír nem attól igaz vagy hamis, hogy hol hozzák le és hol nem, teljesen hibás érvelés. Kizárólag akkor adna okot a jogos kételkedésre, ha csak egy bizonyos forrás tenné közzé amitől mindenki más elzárkózik. Ebben az esetben számos hazai és nemzetközi hírportál lehozta, szóval...:)
2017. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó így van ! A chilei haditengerészet elismerte, hogy ez a légi jelenség ufo volt, azaz idegen űrjármű. Az utolsó előtti troll válaszoló kíméljen.
2017. jan. 18. 17:35
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

2-es: A HVG a vilagban jelenleg uralkodo rendszer urainak egyik szocsove a sokezer kozul..

UFO-k vannak, minden azonositatlan repulo targy UFO. Ennyi.. Miert olyan nehez elhinni, hogy nem vagyunk egyedul az univerzumban?? Talan mert nem eleg nagy?!! :D

2017. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!