Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hívők! Miért mondjátok minden...

Hívők! Miért mondjátok minden hülyeségre, hogy bizonyíték? És miért teszitek aztán fel ebbe a topicba, és megkérdezitek a szkeptikusokat, hogy átálltak-e már a felvilágosult oldalra?

Figyelt kérdés
Ez egy teljesen komoly kérdés. Érdekelne. De abba ne hagyjátok! Imádom olvasni ahogy mi a szkeptikusok rektelünk titeket.

2017. márc. 31. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Amiért az embernek kutyája van.
2017. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
A szkeptikusok is hívők. Hisznek benne hogy nincs semmi. Erre pont ennyi bizonyíték van mint arra hogy van. Szerintem egyikünk sem volt "odaát". Ennyi
2017. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
A Föld lapos!
2017. ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Aki lát, az biztosan hisz.

Aki nem hisz, az biztosan nem lát.

2017. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"A szkeptikusok is hívők. Hisznek benne hogy nincs semmi. Erre pont ennyi bizonyíték van mint arra hogy van."


Ha szerinted a kettő azonos súllyal esik latba akkor szeretnélek felvenni alkalmazottnak, tök megígérem neked hogy a munka végeztével kapsz majd fizetést. De aztán ne halljak szkeptikus nyavalygást hogy semmilyen kézzel fogható bizonyíték (értsd: dokumentum) nincs róla hogy ki is fizetlek és nem csak ígérgetek. Egyszer majd megkapod a jussod (de tényleg!), addig csak dolgozz nekem szorgalmasan. De ha mindenképp bizonyítékot szeretnél akkor tudok hozni pár embert akik totál azt fogják állítani hogy ők már dolgoztak nekem és kifizettem őket! Ne hagyd hogy szkeptikus idegenek elbizonytalanítsanak azzal hogy ez szerintük nem bizonyíték!


De hogy kitérjek a részletekre is. Nekem dolgozni csodálatos, szerető főnök vagyok, de ha késel a munkából akkor a munkavezető Luc-kel fogsz elbeszélgetni aki eredeti foglalkozását nézve szakács és szeret embereket kondérban főzni, de nyugi én szeretem az alkalmazottaimat - bár aki késik az megérdemli a büntetést - és Luc az én engedélyemmel teszi mindezt. Üdv: Isti


u.i.: Ha nem dolgozol nekem akkor Luc felkeres. Csók!

2017. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

5#

Ha mindenki csak abban hinne amiről bizonyíték van, akkor még tényleg lapos lenne a Föld, mert mindenki elhinné, ami a az akkori dokumentumokban le van fektetve. Sőt, az atom is oszthatatlant jelent.

Akkor mit beszélünk elektronokról meg proton, neutron és hasonló marhaságok, amikor már egyszer leírták, hogy oszthatatlan és a legkisebb elemi részecske.

A többi meg már szinte az idiotizmussal határos, hogy itt mindenféle hívő ember Higgs-bozont keres meg egyéb bizonyítatlan sületlenségeket.:DDD


Egyébként azt hiszem inkább én vagyok abban a helyzetben, hogy adhatok neked munkát, feltéve hogy tudsz villanyt szerelni, és tudsz németül. És természetesen törvényesen, mivel itt nem dívik mutyizni.

2017. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint az istenhívőkre gondolsz?
2017. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

"akkor még tényleg lapos lenne a Föld, mert mindenki elhinné, ami a az akkori dokumentumokban le van fektetve"

Láthatóan neked problémát jelent különbséget tenni a vallási bizonyítékok és a tudományos bizonyítékok között. Mondjuk ez már az első válasznál lejött.


"Akkor mit beszélünk elektronokról meg proton, neutron és hasonló marhaságok, amikor már egyszer leírták"

Azt ugye azért vágod hogy ezeket úgy találták meg hogy rájöttek hogy nem a teljes a tudásuk? Nem úgy keltek fel egy reggel hogy ma keresek egy részecskét mert csak/szeretném ha lenne/hiszem hogy van.


Kösz, de jól kereső munkám van, amúgy sem az ezotérián keresnék, ha keresnék...

2017. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Szkeptikus vagyok. És legyen egy igazán hihető bizonyiték. Pl egy jó felbontású videó anélkül hogy elhomályosodna. Mert a homályosodást használják ki a vidiben a megszerkeztésre és a rossz felbontást.
2017. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Mondjál valami konkrétumot te szkeptius, TE!


"Imádom olvasni ahogy mi a szkeptikusok rektelünk titeket."


Nincs olyan, hogy mi csak te vagy, aki azt hiszi egy egész csapat áll mögötte. Egyedül vagy, mint a kisujjam. xD

2017. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!