Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megcáfolhatatlan...

Milyen megcáfolhatatlan bizonyítékok vannak a foldonkivuliek letezesere? Tudtok ilyet linkelni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
[URL= [link]
2017. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

[link]


Na így talán jobban működik. Mint ha régen nem lett volna ekkora rakás ... a képfeltöltés oldala.

2017. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. máj. 26. 20:57
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ennél hitelesebbet és bizonyítóbb erejű képet nemigen fogsz kapni. De ha beleképzeled magad abba a szituációba mikor leszáll eléd egy űrhajó, vagy megjelenik egy fénygömb mi lesz az első reakciód, elindítod a kameraalkalmazást a mobilodon? Az ufó addig mit csinál, pózol?
2017. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Az emberek még azt sem képesek higgadt fejjel megbecsülni, hogy annak mennyire elenyésző az esélye, hogy terrortámadásnak esnek áldozatul, hát azt meg még kevésbé, hogy nem csak elképesztő távolságokról van szó de időről is és ez utóbbiról kevés szó esik: nem elég, hogy valahol valamikor egy másik értelmes civilizáció kialakul de annak egyidejűleg léteznie kéne az emberiséggel, ami végleg meglehetősen nevetséges. Még ha az első írás jellegű töredékeket is beszámítjuk, akkor sincs az írásos emlékezet tízezer éves és ahogy ez most kinéz, arra sem fogadna senki nagy összegben, hogy a következő száz évet túléljük. A jelenlegi becslések szerint kb. ezer milliárd év van arra amikor élet lehetséges. Vagyis több értelmes faj élheti le a maga tízezer évét mint ahány ember él Németországban úgy hogy azok között átfedés sincs. Már ha volt vagy lesz még egyszer akkora kozmikus baleset mint ami itt van: élet.
2017. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Link van, több mint kellene. Csak éppen vagy tudatos szélhámosok, vagy jó szándékú, de teljesen tájékozatlan kíváncsiak "bizonyítékait" tartalmazzák. Tehát nem hitelesek, gyakran hamisításokat és kiagyalt. Valódi bizonyítékokat még soha sehol senki sem közölt! BQ
2017. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Geri800 válasza:
25%

Hidd el: Nem léteznek földönkívüliek!

A videók, képek mind hamisítványok!

2017. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg ne hidd el, hogy nem léteznek, mert valószínűtlen, hogy a sokmilliárdnyi bolygó közül, éppen csak a Földön van élet. Viszont megcáfolhatatlan bizonyítékokban ne reménykedj, mert nincsenek.
2017. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%

> valószínűtlen, hogy a sokmilliárdnyi bolygó közül, éppen csak a Földön van élet


Valójában az az elképesztően valószínűtlen, hogy értelmes élet van bárhol is ... ahogy fent írtam, egy kozmikus méretű baleset vagyunk.

2017. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9: Értem én, hogy te így gondolod, de ez nem jelenti azt, hogy így is van. Én úgy gondolom, hogy túl nagy ahhoz az univerzum, túl sok égitesttel, hogy csak itt legyen (akár értelmes) élet.
2017. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!