Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az emberek miért nem vesziészr...

Az emberek miért nem vesziészre hogy látogatnak minket a földönkivűliek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez is egy "Troll" kérdés...


Nem tettél fel mostanában egy hasonlót, itt az oldalon?

2018. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

"Kormányok eltüntetik."

"Illetve Fbi oldalán vannak csomo ufo aktak"


Most akkor eltüntetik, vagy nem tüntetik?

2018. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

eg hogy lehetnek mai titkos társaságok amik például a repülő csészealj technológiáját őrzik és titkolják, amit a németek fejlesztettek ki a háború vége felé""


Ez hülyeség, évezredres csészealj észlelések vannak, az nem egy új dolog. A nácik max lemásolták, de lehet hogy csak a formáját dikerült.

2018. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Több oka is lehet:

- nem történik 'látogatás',

- az emberek olyan hülyék és figyelmetlenek, hogy nem veszik észre,

- az idegenek olyan jól álcázzák magukat, hogy észrevétlenek maradnak.

.

Válassz izlésed szerint.

2018. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
2018. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert összeomlanának a vallások.
2018. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én észrevettem, szerintem vannak rajtam kívül is többen viszont már annyira elcsépelt és teli hamis állításokkal hogy vicc kategóriának veszi mindenki. Nekem is így volt.

Úgy kezdődött hogy a haverom felpillantott éjjel és mondja hogy te is látod amit látok? Felnéztem és tényleg. Pont olyan volt mint ahogy a nagy ufo könyvben meg van írva. Nem meteor, nem repülő és nem műhold. Érdekes, megdöbbentő és szép volt.


Ennél a videónál többet láttunk mert kettő egymás mellett vonult tökre egymenetben lassulás nélkül vették az íveket, kettéváltak majd ismét vissza a másik mellett haladt majd gyönyörű színekben megáltak, egybeolvadtak és felerősödött fényükben elhalványodtak.

[link]

2018. jún. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak figyelmetlenségből úgy hiszem. De lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsés hogy láthattam ilyet 2x is.

Amúgy pedig álmomban sem gondoltam volna korábban, sőt abszolút lehülyéztem aki ilyenről beszélt, vagy a médiákban írt erről. Tehát mondhatnám magamról hogy baromi szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban. Még most is pontosan fel kell idéznem amit láttam mert nem hiszem el.

2018. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!