Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha aszt mondom járnak itt a...

Ha aszt mondom járnak itt a földönkivüliek el hiszitek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Neked bármit el-hiszek! Még "aszt" is!

Hol laksz? Egy amerikai légibázis mellett? Vagy a NASA-nál melózol éjjeliőrként?

Neked akár még "aszt" is elhiszem, ha mondod, hogy nyaranta madárijesztőnek öltözve IDEGENforgalmi látványosságként szolgálsz, mint a gabonakörök legfőbb őrzője !

Becsüld meg a földönkívüli díleredet, jó cuccot szállít!


Ja! Ugye, Pataki Attilát is visszahoztad, nem hagytad csórikámat magán-és földönkívül ?

2018. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Oszt, ha aszt mondom, elhiszem, micsinász?
2018. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

El , nem neked hiszek magamnak és azért hiszem el mert tudom ! :D

Ezt a Pataky meg hagyjátok már! Rakásbarom vagytok ennyi ésszel ilyen gondolkodással....nevetség tárgyává amit csináltok azt bárki tud bármiből...de ne ebből pls! Ebből egy kicsit tovább kellene már lépni..... 2018 írunk!!! :D :(

2018. febr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Én idegen létformákban hiszek. Akkora az univerzum, de még a saját galaxisunk is, hogy elképzelhetetlen, hogy máshol is ne legyen élet. Majd ha a következő 50 évben bemondják, hogy a Naprendszerünk egyik holdján vagy bolygóján találtak földönkívüli eredetű mikróbákat, akkor majd megváltozik az egész felfogás.


Bár azt kétlem, hogy csak úgy közöttünk rohangálnak. Egyrészt a távolság is baromi nagy lehet közöttünk, másrészt azt sem tudjuk milyen életfeltételek mellett léteznek. Tegyük fel 20 fényévre innen van egy olyan bolygó, ahol az élet számunkra ismert formája kialakult. Van folyékony víz, a légkör, a nyomás, a gravitáció hasonló a földihez. Ott is kialakulnak hozzánk hasonló élőlények, bár ahogy hallottam innen-onnan, az intelligens élőlények elég ritkák. Az emberen kívül hány faj van a Földön amelyik eszközöket készít, házat épít, autója van, ért a tudományhoz, stb.? Egy sem. De ok, tegyük fel, hogy pont hozzánk hasonlóak élnek 20 fényévre azon a bolygón.


Hány ezer, tízezer évig tartana, míg onnan ide eljutnának??? De akár fordítva is igaz ez. Addig mivel táplálkoznak, mit isznak, hogyan élik túl az űrbéli körülményeket? Nekem elég hihetetlennek tűnik, de igazából mondják, hogy a fantáziának semmi sem szabhat határt.


Legyen úgy, de én kétlem, hogy csak úgy itt rohangálnak. Na meg mi érdekük lenne belőle? Ha képesek a csillagok közötti távolságokat átutazni, akkor miért törődnek egy hozzájuk képest fejletlen fajjal? Még az ásványkincsek miatt sem érné meg, hiszen vannak a miénknél jóval gazdagabb bolygók is, vagy legalábbis ennyi erővel bármit megtehetnek, aszteroidákat foghatnak be, bányászhatnak rajtuk ritka fémeket, mint pl. azt az aszteroidát is ami becslések szerint 100 millió tonna platinát tartalmazott, és 2015-ben húzott el mellettünk. Mi értelme van annak, hogy velünk foglalkoznak?


Szerintem semmi, de vannak nálam okosabb és tanultabb emberek.

2018. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
én el hiszem aszt!
2018. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!