Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan szeditek a "fajokat"?

Honnan szeditek a "fajokat"?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban is írtam fantázia, élénk képzelőerő vagy valamilyen korábbi ismeretek egy másik fantasyból. Esetleg elraboltnak az ufók és beléd táplálják a fajok ismereteit. Engem is elraboltak aztán elengedtek.
2018. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Shai-Hulud ***** válasza:
30%

Fajok így, meg fajok úgy, már unalmas...

Én inkább fajtalankodok. :-D

2018. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

Nos, tudatlanok, a fajok leirasai szemtanuk alapjan jottek letre.

Ezt ha kepesek volnatok dokumentum filmeket nezni es a temaban olvasni, akkor tudnatok, de csak a megvetes es az utalat megy a temaban, ami elegge szomoru. Kar, hogy nem lehet ertelmesen megvitatni ezt.

A szemtanuk leirasai reven, a kepzelet szarnyan indult utjara ezt kovetoen a filmekben is ismert fajok tomkelege.

Persze nem kell elfogadni tenykent a leirt fajokat, de legalabb ne legyetek atom bunkok a temaval kapcsolatban, ez csak titeket minosit...

2018. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tényleg kicsit nehezen értelmezhető a kérdés. Mostanra alakultak ki alap sablonok a kitalált fajokkal kapcsolatban, elég nehéz újat kitalálni, de ha nincs ötlet érdemes körülnézni a mitológiákban és a gyűjtőoldalakon, hátha találsz valamit ami már úgymond kiment a forgalomból.
2018. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Egy részüket pl krixkrax, lumbulábi, gumhód, guajmán maga 404 találta ki és először itt piublikálta.
2018. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2018. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!