Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO-k kedvesek vagy ellensé...

Az UFO-k kedvesek vagy ellenségesek?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam egyel se de hs igen akkor félek hogy gonoszak és meg akarnak erőszakolni. De ha kedvesek és találkoznék velük szívesen adnék nekik süteményt és zöldséget is mert abból sok termett nekem most.

2018. jún. 13. 19:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Az hogy magyarul ufo az idegen az is pont azt jelenti, hogy az ufo idegent jelent. Nehéz felfogni?
2018. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
#21: Mi az, hogy magyarul, ufo az idegen? Magyarul idegen az idegen...
2018. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
43%
Te aztán buta vagy
2018. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mármint ufo=idegen barátunk
2018. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Első:


"..Életemben nem láttam még olyan űrhajót, aki személyiséggel rendelkezett volna..."

Lehet hogy a te tudásod korlátozott és már van olyan hajó ami olyan mintha személyisége lenne mivel felveszi a benne utazó személyiségét így OLYAN mintha az is élne.. de értem hogy viccelődsz a szavakkal hogy ufo az hajó nem Földönkívüli...de mind tudjuk hogy a kérdező Földönkívülire gondolt de mindig akad vki aki beleköt ebbe....kezd unalmas lenni...tovább kellene lépni ebből már! :)


Több mint valószínú hogy olyanok mint mi emberek hogy vannak jók és kevésbé jók egyébként vagy inkább ugymondanám semlegesek

2018. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#4

Amit közzétettél kép róluk nagyon jó, amit a gabona mezőben hagytak! Nem láttam még így ezt a képet! Viszont amit tart magánál az a kör alakú disc-hez hasonlo vmi, 2-es számrendszerben íródott és dekódolták! Vagy legalábbis dekódolható így! :D :)

Megmondom először vmi hüllőre gondoltam ha állatcsonkítás* de szerintem az kamu!Vagy hibrid faj a szeme miatt vagy egyszerűen ilyen szürke lény! És ha jóra gondolok az Orion öv látható a képen a lénynek a jobb vállán,amit még eddig nem is láttam :) Tehát lehetséges hogy Orioni üzenet!?


*(Az állat csonkítás megfélemlítés része és nem ők csinálják csak elterelés...hallottam ilyet..és elhiszem)

2018. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem kedvesek, hanem olyan semmilyenek.
2018. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem pufók.
2018. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!