Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reggel óta egy megmagyarázhata...

Reggel óta egy megmagyarázhatatlan horzsolásos fájó dudor van a fejem tetején, de nem tudom hogy hogy történt. Találkozhattam este földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Beütni sehová nem ütöttem be. Én nem látom csak érzem, mást kértem meg hogy nézze meg hátha valami pattanás, ők mondták hogy ez biztosan nem az, de érzem is. Akkor is fáj ha nem nyúlok hozzá.. Nagyon fáj, fájdalomcsillapítót kellesz rá bevegyek hogy aludni tudjak 😕 Lefejelni nem fejeltem le semmit, ha éjjszaka alva jártam volna sincs olyan magasságban semmi a házban. Ha viszont hátraestem volna, akkor nem ott lenne a sérülés...
2018. jún. 21. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom. Az íráshibákat pedig ne keressétek, úgysem tudjátok őket megszámolni!
2018. jún. 21. 18:58
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehet agyátültetést végeztek titokban a reptoidok vagy ha vámpír faj kicsit kiszívtak onnan valamit.
2018. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Menj orvoshoz
2018. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem minden orvos foglalkozik földönkívüliek által okozott fejsérüléssel,én valami agyturkász félét javasolnék..
2018. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem földönkívüli volt, hanem succubus, egy démonfajta. Vagy lehet, hogy boszorkány tett rád rontást. Vagy lehetett lidérc, kobold vagy a Hétszünyű Kapanyányimonyók.
2018. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megcsípett egy pók
2018. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Illetve,ha horzsolásos, akkor nemtom, mennyire lehetett pók
2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz, nekem a seggemen van egy ismeretlen eredetű karmolás. Egyedül alszom, haziallatom nincs...
2018. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fenéken a karmolás lehet az is, hogy fürdés közben felsértetted véletlenül a körmöddel, csak nem vetted észre. Énnekem pl egyszer volt olyan, hogy nem vettem észre, hogy a tóban a kagylók összekarcolták a lábam; csak amikor kiszálltam, akkor láttam, hogy van rajta néhány piros, friss csík, seb.
2018. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*Ja és a horzsolás meg lehet esetleg , hogy durvább az ágyad/lepedőd anyaga; félálomban voltál, és megcsípett, viszketett, vagy így próbáltad meg lesúrolni magadról; vagy esetleg talán lehet, hogy el is kaparhattad közben.


De nem tutkó egyik sem; még amit a másik kommentelőnek írtam, az se tutkó.

2018. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!