Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van azokkal az esetekkel,...

Mi van azokkal az esetekkel, amikor pilóták látnak UFO-kat?

Figyelt kérdés
Direkt tettem a tudomány rovatba. Szóval Juci néninek nem kell elhinni semmit, de egy képzett pilóta nem téveszti össze a Vénuszt egy helikopterrel, és felismer egy meteorológiai ballont is. Egy olyan emberre, aki pl 20 éve vezet repülőket, ismeri a légköri jelenségeket, nem lehet ráfogni, hogy hallucinált, vagy tévedett. Ráadásul jelzi a radar, képeket készítenek az objektumról, stb. Én szkeptikus vagyok az UFO-kal kapcsolatban, de azért kíváncsi vagyok, hogy az ilyen eseteket hogyan sikálják el. Leszerelik a pilótát, oszt' jóvan?

#pilóta #UFO #eljárás #észlelései
2018. júl. 27. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy szerelik le. Nem kell semmit elsikálni, ezeket a baromi ritka észleléseket feldolgozzák, oszt annyi. Egyébként lehet, hogy sokszor titkos katonai kísérletek eredményét látták, ezért nem nagyon piszkálják tovább a dolgot. Amúgy meg a pilóták is emberek, ők is lehetnek érzékcsalódás áldozatai, bekattanhatnak stb.
2018. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem csak egyszerűen az érdekük. Hírnevet kapnak, a médiában szerepelnek, a légitársaság is említésre kerül, ingyen reklám. Azokon a fotókon egy cérnán lógatott krumpli is lehetne az UFO, annyira rossz minőségű MIND (mármint konkrétan egytől egyig az összes, soha az életben nem készült senki által éles fénykép vagy videó UFO-ról).
2018. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmi nincs velük. Elmondjak amit láttak/látni veltek, ' oszt jó napot.
2018. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudják, mi az, amit repülni látnak, az biztosan UFO (Azonosítatlan Repülő Objektum).

A mozgás relatív, ha az a valami lebeg, akkor ir velük szemben repülőnek látják.

2018. júl. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A rokonom MALÉV -nál volt pilóta és sorolt nekem ilyen jellegű történeteket.

A szokásos eljárás során ilyenkor a radarképernyőt kérdezték le AM-en, valamint magasságot változtattak hogy elkerüljék az esetleges ütközést. Ezt követően a repülés irányítók dolga volt kivizsgálni az esetet de senki nem fújta fel a dolgot hogy mit látott s mit nem.

2018. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!