Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha tarthatnál háziállatként...

Ha tarthatnál háziállatként földönkívülit pl szürkét hogyan nevelgetnéd?

Figyelt kérdés

Tehát ha lehetne kis földönkívülid akkor hogy szoktatnád rá hogy szobatiszta legyen, mivel etetgetnéd, meg tudnád tanítani beszélni akkor mi lenne az első szó amit megtanítanál neki? Később ha valamiért agresszívvé válna ahogy felnő mit csinálnál vele?


(A kérdés nyilván elméleti mert még senki nem csinált ilyesmit! Azért kérem komolyan venni!)



2018. aug. 7. 17:32
 1/6 anonim válasza:
74%
Ha én tarthatnék földönkívülit akkor én kis szürkét tartanék, elektromos sokkolóval vagy viperával megkínálnám ha rossz helyre vizelne, így hamar megtanulná hol a helye a kis mocsoknak, ha meg lehetne tanítani akkor az első szó szerintem az lenne "hogy kapd be", vagy valami ilyesmi és elvinném hetente 1x fél órára sétáltatni, ezen kívül a pincében tartanám vagy a garázsban hogy a hivatalos szervek ne vigyék el felboncolni szegényt vagy ilyesmi. Tápláléknak moskékkal kínálnám meg ami megmarad mert nem tudom mit esznek természetes élőhelyükön és költeni meg biztos nem kölenék rá mert sokba kerül más bolygókról eleséget importálni nekik jó az neki ami van. Ha meg agresszív lenne? Bevinném menhelyre vagy elaltattatnám, esetleg elásnám a ház előtt vagy a hátsókertben talán egyszerűen kihajítanám lomtalanításkor a ház elé vagy kiengedném a falu széli kis erdőbe aztán csináljon amit akar.
2018. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1ilyen földönkívüli 7 évesen okosabb, mint te valaha leszel. Gondolatot is olvassa. Előbb tudja mit akarsz neki mondani, mint te magad
2018. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

"mitte űke" (Álomcsapda film)

Előbb lennél te a háziállata...

2018. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%

én sem gondolnék rá háziállatként.

én utálom a szürkéket.

én inkább olyan élien- alien féle, mondom féle, ahhoz hasonlo lénnyel szövetkeznék. hogy védjen meg a perverzektöl.


inkább ö tanítana engem, minthogy én v bármelyik más ember ostoba trükkökre tanítana egy földönkívülit.

elsö tanítás a nyelvtan lenne. még a saját nyelvemmel sem boldogulok. aztán a telekinézis. :p

2018. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés trollság. Továbbá hátrányosan megkülönböztet nálunk jóval fejlettebb idegen rasszokat.
2018. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nehéz lenne földönkívüli táplálékkal, gizmókkal etetni szegényt. De úgy nevelném mint egy kölyköt aki picit azért nem emberi.
2018. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!