Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam az égen?

Mit láthattam az égen?

Figyelt kérdés
Talán valamivel alacsonyabban, mint egy utasszállító repülő de kábé olyan picike volt lentről nézve. Izgett mozgott a felülete és nagyon csillogott villogott ezért tűnt fel, soha ehhez hasonlót nem láttam az égen. Olyan volt a csillogása mintha egy ezüst fóliát tépázna a szél nagyon nagy magasságban de közben határozott hosszúkás teste volt és teljesen repülőszerűen haladt tök egyenes vonalban szépen egyenletesen. Nem repülő volt ez teljesen biztos. Láttam repülőt is hármat ugyanazon a területen elmenni azok húzták a kondenzcsíkot ennek semmi ilyesmi nem volt.

2018. aug. 19. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy drón.
2018. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

USO (Undentified Shiny Object - Azonosítatlan Fénylő Tárgy)


amúgy ennek tök alakja volt hogy tök egyenesen ment?

2018. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyenesen, egyenletes sebességgel haladt. Az alakja kivehetetlen volt annyira csillámlott. Sosem láttam ilyesmit nem tudom mihez hasonlítani. Ha nem tudnám hogy baromság azt mondanám egy repülő volt amit teljesen tükörrel borítottak be amik folyamatosan billegtek rajta.
2018. aug. 20. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan most láttam ilyet, éjjeli háromkor és már nem először ezen a héten.

Egy helyben állt, fénylett mint a legfényesebb csillag de még annál is jobban. Azt hittem mivel annyira tiszta az égbolt hogy a Vega, aztán furcsa volt mert a tejúton azon a helyen nincs semmi ilyen fényes csillag, majd fokozatosan elhalványult, eltűnt.

Nem tudom hogy a csillagászok láthatták e, nem tudom hogy mi lehetett az.

2018. aug. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a hosszúkás testből, és a csillogásból én arra következtetnék, hogy felkapott a szél egy használt alumínium kotont, és azt láttad szállni.
2018. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=qbxM8Ok138U&feature=youtu.be


Ez volt az látványra csak én nem tudtam a szememmel persze rázummolni, de a távoli látvány ez volt. Nem hagy nyugodni sok felvételt nézegettem, ez hasonlít rá.

2018. szept. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!