Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel ezekben az UFOk-ban?

1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne csináld már -.-" ...ha földönkívüliek vannak is..ő biztos nem az.
2010. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az UFO jelentése azonosítatlan repülő tárgy.

Tehát ez a néni nem lehet az, mert azonosítva is van és nem is repül.

2010. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi az UFO jelentése?
2010. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szóval szerinted ezek azonosítatlan repülő tárgyak?:D
2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

UFO

Az angol Unidentified Flying Object (azonosítatlan repülő objektum/tárgy) rövidítése.

UFO minden a levegőben megfigyelt objektum, jelenség, amit a szemtanú a saját ismeretei alapján nem tudott beazonosítani, nem tudta meghatározni mibenlétét.

A köznyelv az UFO szón általában földönkívüli űrhajót, esetleg tévesen földönkívüli lényt ért.Ezek csak beképzelt dolgok(még ha ők valósnak is hiszik9

2010. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ezek az emberek csak nagyon nagyon unatkoznak :)

Amúgy én a földön kívüliekben hiszek...az univerzum hatalmas..mi csak egy nagyon kis részét ismerjük,biztosan alakult ki más bolygón is élet..nem csak a földön..meg én egyet már láttam is,vagyis egy űrhajó szerűséget..Az erdő mögül szállt fel kb. 2-3x akkora volt mint a hold(a mi látás szögünkből)vörösen izzott,sőt még láng csóvák is csaptak ki belőle,hang nélkül lassan emelkedett fel az égre..mikor hirtelen felgyorsult és eltűnt..ez egy osztály kirándulás estélyén volt,egy kis eldugott falu még eldugottabb részén voltunk...osztályfőnökünk utána járt a dolognak,hogy nem-e volt-e a akkoriban meteorológiai léggömb fellövés...de nem

2010. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 G3C1 válasza:
jó, ezek csak azért csinálják, hogy lóvét kapjanak, hiszen tök csóró az összes:D de amúgy -szerintem- lehetséges hogy léteznek más életformák is a földön kívül:)
2010. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem hiszek ezekben de hiszem hogy a földön kívül lehetséges értelmes élet ha már itt nincs
2010. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
annyi, de annyi ilyen kérdés van te.. XXD elsed hinnéd.. én nem kerestem rá,hanem egy véletlen kérdés gombot nyomogattam, ma már ezen kívül 2 ilyen kérdés találtam.
2010. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
el se *
2010. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!