Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aranyi László, Kisfaludy...

Aranyi László, Kisfaludy György, Szűcs Róbert. A legnagyobb tudású zsenik. Mikor hívja meg őket a Magyar Tudományos Akadémia vagy a CERN vendegeloado professzoroknak?

Figyelt kérdés
Ufologia terén amit letettek az asztalra az úttörő és zseniálisan elkepeszto

2019. márc. 30. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
a reptilián föderáció pénzeli ezeket a szervezeteket, esélytelen lenne meghívatni az ellenálló messiásainkat
2019. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom hogy ironia a kiegészítés a kérdés alatt de szerintem Kisfaludy György igen csak mond és ír jókat a témában érdemes odafigyelni rá, és ahogy ő is mondja nem kell elhinni amit mond nézz utána keress utána!! Az utobbi illetot nem ismerem nem is hallottam még róla...Aranyi pedig nekem fura ember de lehet nemcsak nekem szerintem...nyilatkozatai és írásai...ufo kutato ugyanakkor még földönkívülivel nem találkozott és mélyen elitéli a meditációt mint olyan...nagyon nagy ellentmondás ez...tényleg elgondolkodtató hogy valójában ő melyik oldalon áll
2019. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Elárulnád, melyik TUDOMÁNYOS folyóiratban, milyen témájú TUDOMÁNYOS cikkeik jelentek meg?
2019. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2/3 Aranyi pedig nekem fura ember de lehet nemcsak nekem szerintem......ufo kutato ugyanakkor még földönkívülivel nem találkozott "


Miért ki találkozott velük ? :XD

Ő legalább őszintén beszél róluk, többnyire copy paste.

2019. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!