Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok linkelni ufokkal...

Tudnátok linkelni ufokkal kapcsolatos hosszabb videókat, dokumentum filmeket, amik érdekesek?

Figyelt kérdés

Jöhetnek szellemekkel kapcsolatosak is, de főképp az ufo téma erdekelne. Tudom, hogy a YouTube tele van velük, de azokat már szinte mind láttam, szóval valami másmilyen jönne jól!

Előre köszi, aki komolyan veszi.


2019. ápr. 13. 10:06
 1/5 Drazicc ***** válasza:
26%
Ha tunék olyat ami tényleg megtörtént és bizonyítottam az akkor linkelnék. De sajnos semelyik sem bizonyított, nincs se ufó sem felsőbbrendű lény. Viszont ami reális az az, hogy az életedet rend beteheted és nem kell ilyen dolgokban reménykedni a boldogságot kutatva...
2019. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
A Youtube tele van ilyenekkel.
2019. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első! Mi van 😀? Unatkoztam és néztem volna valamit ebben a témában.

Kettes, mint írtam a YouTubeon lévők 99%-at már láttam.

2019. ápr. 13. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jsbsnaj válasza:

Van egy dokumentumfilm a gizai piramisokrol és az ilyenekről. Konkrétan nem mondják benne, hogy az Ufók voltak de végig rázni fog a hideg (főleg a közepétől). Mi suliba néztük de mindenki azt mondta, hogy az ufók.


Asszem a piramisok rejtejei a címe

2019. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!