Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem találtak meg minket...

Miért nem találtak meg minket eddig a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy ha csak minden 10. naprendszer tartalmaz olyan bolygót, amelyen kialakult élet, akkor a Tejútrendszerben több milliárd bolygón kialakult az élet, és ha minden 1000. élet az emberi civilizációhoz hasonlóvá fejlődött, akkor is milliónyi civilizációról beszélünk a galaxisunkban.


Szerintetek miért nem bukkantak ránk a nálunk (akár jóval) fejlettebb idegen civilizációk és mi miért nem találtunk bizonyítékokat (vagy lehetséges bizonyítékokat) a földönkívüli élet megjelenésére?



2019. máj. 11. 10:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%
Rh negatív vércsoportú embereknek,földönkívüli ősei vannak.
2019. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
3%
türüptürűrüp-pam-pam
2019. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
25%
Még nem szóltam, hogy jöhetnek. Elfelejtettem. Holnap értesítem őket majd.
2019. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%

Mit értesz "megtalálás" alatt?

Az emberiség alig valamivel több,mint 100 éve szennyezi a Világűrt rádiójeleivel.

Ez 100 fényév sugarú gömböt jelent.

Ha rögtön válaszolnának is, ugyanannyi idő kéne a válasz n

megérkezéséhez, mint odajutáshoz a jeleknek.

Persze, a jeleket meg is kéne fejteni, tartalmukat meg kéne érteni,

Ez még nehezebb és bonyolultabb, mint a soha nem hallott nyelven beszélővel.

Idegen nyelven beszélő megértését segítheti/segíti a gesztikuláció- Ám, ha ez nem lehetséges, sokkal nehezebb a megértés, közelebb a lehetetlenhez.

.

"miért nem bukkantak ránk"

A fentiekből következik, ha tudomást szereztek is rólunk, még nem tudnak semmit civilizációnk fejlettségéről, tartalmáról.

2019. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

Lepontoztatok - oké.

Másképp közelítem meg akkor a témát.

.

Honnan veszed, miből gondolod, hogy nem tudnak rólunk?

- Ha sokkal fejlettebbek, akkor bizonyára tudnak rólunk.

Azt is tudják, milyenek vagyunk.

Fejlettségi szintjük az oka, hogy nem árulják el,hogy tudnak rólunk, hiszen mi úgysem értenénk.

(A tudósok, akik tanulmányozzák a hangyák társadalmát, nos, ők sem próbálják felvenni a kapcsolatot velük. [Bár néha lenne mit tanulni tőlük...])

- Ha azonos szinten van fejlettségük, mint a mienk, fordítva is feltehető a kérdés.

- Ha fejlettségi szintjük nem éri el a mienket, ugyan, hogyan is találhatnának meg?

2019. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
100 fényév rádiójele az nevetségesen kevés távolság. A másik dolog meg hogy a rádióhullám nem lézer. Olyan messze már annyira szét van szóródva hogy kb bolygó méretű antennák kellenének ezeknek a gyenge jeleknek a befogásához.
2019. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
51%

Fogadjunk, hogy magányos vagy. El kell fogadnunk, hogy egyedül vagyunk az univerzumban, és csak egymásra számíthatunk.


Ez meg tudatos félrevezetés:


"Olvastam valahol, hogy ha csak minden 10. naprendszer tartalmaz olyan bolygót, amelyen kialakult élet, akkor a Tejútrendszerben több milliárd bolygón kialakult az élet, és ha minden 1000. élet az emberi civilizációhoz hasonlóvá fejlődött"

2019. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"Ez meg tudatos félrevezetés"

Amivel ki vezet félre kit és miért?

2019. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ez majdem Fermi paradoxonja, igen be kellett volna mostanra népesíteniük a galaktikát.
2019. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
Valszeg valami filterbe ütköztek ami meggátolta őket ebben.
2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!