Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lezuhanhatott egy UFO hazánkba...

Lezuhanhatott egy UFO hazánkba? (koponya hd képpel)

Figyelt kérdés

Lezuhanhatott egy UFO hazánkba? A Magyar UFO szövetség elnöke mutat egy koponyát, amit kérem nézzetek meg. Nagyon érdekes. Már több helyen láttam. Valóban a Rosweeli idegen feje lenne? A boncolásba más feje volt...


Lehet hogy a kormány titokban őriz idegeneket hazánkba és folyamatosan titkokat szed ki belőle ? Olyan titkokat, amik a társadalom, gazdaság, haditeknika fellendülését okozta,okozza? Milyen misztikus dolgok lehetnek ebbe?


[link]


2019. máj. 21. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora egy ótvaros kamu. Szóval neki van egy ilyen koponyája. Ami műanyag de ő előadja hogy igazi. Legalja.
2019. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
médincsajna :-) 😄
2019. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez már a vég... Mind mind meg fogunk halni...! <--- Egyszer.
2019. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
az a valami egyértelműen mű, látszik rajta!
2019. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg lezuhant.
2019. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg lezuhant. - Szerintem a te fejed volt az és üresen kongott, amikor talajt ért.
2019. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azért mutatja a képen, mert eredetinek akarja beadni...
2021. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Neil Armstrong egy döbbenetes tény árult el levélben Kálmán bácsinak – emelte ki Kalmár János. – Amikor a Holdon jártak körülbelül egy méteres távolságból farkasszemet néztek egy más civilizáció lényével…"


Eddig tudtam elolvasni a cikket és agyvérzést kaptam.

2021. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!