Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy muszlim férfinak milyen...

Egy muszlim férfinak milyen jogai vannak egy európai nő felett,ha gyerekük lesz?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol élnek. Annak az országnak a jogai vonatkoznak rá.

Amúgy meg milyen kérdés ez? Rengteg muszlim ország van igen eltérő törvényekkel,

ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Országfüggő. Európában semmi, mivel nincsenek jogaink másik emberi lények felett.
ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha Mo-n (vagy bárhol az Eu-ban) születik a gyerek egy nem áttért nőtől akkor semmi. Az már más kérdés hogy az ilyen eccerűen fogja és elrabolja a gyereket és akkor bottal lehet ütni a nyomát mindenféle eus jogszabály alapján, sose fogják megtalálni.
ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

"Ha Mo-n (vagy bárhol az Eu-ban) születik a gyerek egy nem áttért nőtől akkor semmi. "


Egy áttért nőnél sem. Ugyanis a törvények nem foglalkoztnak a valással. Főleg nem a muszlimmal.

ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
3 vagyok, bocs, félrenéztem a kérdést 🧐 Szóval a nő felett? Hát felette az égvilágon semmi amíg az EU-ban élnek. Mondjuk a gyerek felett se elvileg, amit írtam is, de gyakorlatilag fogja és elviszi aztán szerezd vissza ahogy tudod, hatóság nem fog segíteni.
ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

De igen, fog segíteni a hatóság, a gyerekrablási ügyeket komolyan veszik.

De én még egy olyannal sem találkoztam ahol az arab apa fogta és elvitte a gyereket, pedig nem egy vegyes házasságot ismerek.

ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

6

segíteni lehet, hogy megpróbál, de ha egy olyan országról van szó, amivel nincs semmilyen megállapodás és semmi, akkor nem tudnak semmit tenni.

ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7, Mire kiér az EU-ból addig 20-szor elkapnák, de ilyenre még nem volt példa. Rasszista általánosítás.
ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Milyen jogai vannak egy nő FELETT? What??? Kérdező, mire is irányul a kérdésed pontosan?
ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Arra irányul,hogy miért rabolna el ugyan az apa a gyereket,
ápr. 30. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!