Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire adaptálható egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire adaptálható egy európai nő életébe?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én már most kibuktam, hogy korlátozni akarnak. "Nem mehetsz férfi masszőrhöz, válassz női helyi idegenvezetőt,, mert nem akarom, hogy más férfi legyen a közeledben vagy hozzád érjen."


Mondtam neki, hogy ezek nekem kicsit túl szigorú szabályok, mert ezek számomra hivatások és én nem látok mást ezek mögé.


Azt mondta, hogy" még nem ismerlek eléggé, lehet ez a későbbiekben változni fog, ha kialakul a mély bizalom".


Én meg úgy gondolom, hogy nem, nem fog, mert ez egy életforma.



2023. febr. 24. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Aki ilyen szinten szeretne korlátozni, azzal nem érdemes foglalkoznod.
2023. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Könyörgöm, kérdező, mondd, hogy több eszed van annál, mintsem hogy valami muzulmánnal való kapcsolatot fontolgass.
2023. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
A bizalom mindenkinek jár, alapból. Nem feltételhez kötött, kapcsolatban meg főleg nem...
2023. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy más kultúrából származó emberrel kezdesz akkor még durvább dolgok is lesznek, a végén örülj ha az utcára kimehetsz egyedül
2023. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ahhoz muzulmán legyen az illető, hogy elborult és korlátozó legyen! ”Sima” magyar, katolikus emberek között is bőven akad ilyen barom.
2023. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
#5: mindkét vallás a Közel-Keletről származik, szóval lényegében ugyanazon kultúrkörnek a különböző változatait figyelhetjük meg.
2023. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne menj ebbe bele. Gondolom, önmagára meg nem vonatkoztatja ezeket :)
2023. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Még most lépj ki belőle, amíg lehet! Ez egy óriási red flag.
2023. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Azonnal szakítottam volna.
2023. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Megírtam, hogy zárjuk le. Ez elfogadhatatlan. Azt mondja, hogy ő egy életre keres nőt és nem ribit. Mondtam neki, hogy azért mert egy nő találkozik a mindennapi élete során más férfiakkal, attól még nem ribi és ettől függetlenül egy életre keresek partnert. Ezek komolyan így gondolják, hogy kuva vagyok, ha más férfiakkal találkozom a mindennapi életem során, akik a munkájukat végzik?
2023. febr. 24. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!