Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? Vegyek másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vegyek másik gyűrűt én? Helyettesítheti az új a régit?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Kaptam a páromtól egy gyönyörű gyűrűt még novemberben. Sajnos most elveszett, nagyon hiányzik. Tudnék ugyanolyat venni vaterán sajnos 7000 Ft-nál kezdődik. Nem állok jól anyagilag (diák vagyok) de meg kéne vennem. Párom azt mondja majd egyszer kapok másikat. De megőrülök úgy hiányzik az ujjamról. Szerintetek vegyem meg és mindig emlékeztessen hogy ez nem az eredeti vagy verjem ki a fejemből?
2010. júl. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
vegyétek meg felesben
2010. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Az nem lesz olyan. Mindig ha rá nézel, tudni fogod, hogy ez nem az amit a párodtól kaptál. Szerintem várd meg, míg vesz másikat.
2010. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mond el vagy máris egy hazugsággal kezded a kapcsolatotok(mármint házas)
2010. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is várd meg amíg kapsz egy újat!!ne költs azért hogy még nem is az eredeti van rajtad!!
2010. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kapsz újat. Ha te megveszed, nem lesz olyan, mintha kaptad volna, akkor sem, ha pont olyan.
2010. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!