Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van ennek a típusú gyűrűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a típusú gyűrűnek valami speciális (lehetőleg magyar) neve?

Figyelt kérdés

Pinteresten láttam sok olyan típusú gyűrűt, ami két vagy több részből áll, és együtt vagy külön-külön is használható.


Ilyenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Itthon, ékszerboltokban nem láttam még és ha eljegyzési gyűrűre keresek (magyar szavakkal), akkor sem nagyon ad ilyen találatot a google.


2020. jan. 2. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nagyjából értem milyenre gondolsz. H&M, c&a vannak szettek. Esetleg ötvös mesterrel készíttess.
2020. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
halmozott
2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Jaj ne haragudj, most láttam milyen kategóriában vagyunk. Akkor bizsu kilőve...
2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
szett
2020. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen van :)

Bridal-set gyűrűként fogsz róla képeket találni, vagy esetleg az "interlocking wedding rings" kifejezésre keress rá.

Hazánkban a Crico Ékszer felkeresését ajánlom, ők foglalkoznak ilyen gyűrűpárok elkészítésével, a Facebookon megtekintheted az elég széles választékukat.

2020. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, főként az utolsónak. De sajnos nem teljesen ilyenekre gondolok. Itt, ahogy elnézem az az elv, hogy az eljegyzési és aztán a karikagyűrű összepasszol, de nekem ezek a fajták sajnos egyáltalán nem tetszenek. Túl sok, túl köves, túl széles, túltúltúl:D

Kifejezetten olyanok tetszenének, mint a linkeken, de magyar oldalakon sehol sem találok.

2020. jan. 8. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ötvös bármit megcsinál neked. A Crico ötvös. Olyan gyűrűt kreál, amilyet szeretnél. Érdemes ebben gondolkozni, ha boltba nem találsz megfelelőt, bár ők szerintem nagyon drágák, azért olykor kedvezőbben ki lehet jönni ötvössel, mint egy bolti gyűrűvel és szinte garantált, hogy egyedi lesz. Az ékszergödörben pl. akár részt is vehetsz a gyűrű elkészítésében, amitől még személyesebb lesz.

Érdemes körülnézni, nagyon jó lehetőségek vannak.

2020. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!