Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak én tenném kötelezővé az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tenném kötelezővé az EGY NAP című filmet?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván csak azokhoz szól, akik látták a teljes filmet, ha te nem láttad, akkor ne olvass tovább, pláne ne kommentelj! Köszönöm!


Szóval van ez a film: [link]

Bevallom, hogy felnőtt férfiként is felkavart, és ciki vagy sem...igen, megkönnyeztem.

Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért mennek bele nők ebbe, mármint a családanya szerepkörbe, a szeretői lét helyett.


A lényeg, csak én érzem azt, hogy KÖTELEZŐEN meg kellene néznie mindenkinek az eljegyzése után és még az esküvő előtt?



2020. jún. 1. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, kellene.
Nem, szívjanak csak!
Igen, meg sok más családi drámát is.
Minek? Úgy sem tanulnak semmiből.
Nem, mert az ők párkapcsolata egy gyönyörű mese lesz, mint egy Disney rajzfilm.
Nincs TV-m, értelmiségi vagyok.
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges. Minden cigis dobozra rá van írva, hogy megbetegedést okoz.. mégis forgalmazzák és mégis szívják az emberek önként.
2020. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Sokkoló egy film, az biztos. De te mégis miből gondolod, hogy szeretőként jobb életük lenne a nőknek? Mert kb. erről is lehetne egy ugyanilyen filmet csinálni.

A nők többsége normális férjre vágyik normális élettel. Csak valahogy ez ma Mo-on elég nehezen kivitelezhető millió ok miatt. Erről (is) szól a film.

2020. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Nincs értelme. Sok nőnek a mindenáron férjhez kell menni és gyereket kell szülni az élet célja. Ezeket semmi sem tudná eltántorítani ettől.


N

2020. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért mennek bele nők ebbe, mármint a családanya szerepkörbe, a szeretői lét helyett."


Ezt a mondatot nem értem. Legyen minden nő szerető, családanyaság helyett?

2020. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4.-nek.


Inkább.

2020. jún. 1. 11:47
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
#5: Miért? A családanyaság nem csak sok melót és szívást jelent. Ha egy normális ember választ egy normális társat, akkor együtt hajtják a dolgokat és meglehet mindenük.
2020. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

"Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért mennek bele nők ebbe, mármint a családanya szerepkörbe, a szeretői lét helyett."


Édesanyádat kérdezted már erről?

2020. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
6. Pont erről szól a film. A nő normális társat választott, minden jel arra mutatott. Csak a munka, tanulás, gyerekek, számlák, rohanás, idegbajos lét mellett kisiklott az életük, aminek megoldására a férfi szerzett egy szeretőt. A nő meg tűrt és robotolt tovább.....Annyira tipikus.
2020. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

#8: Valóban, annyira tipikus... De az és úgy, ahogy írtad. A tipikus az, hogy a nő "jó" partit választ. Általában nem, egyáltalán nem tűnnek az ilyen férfiak annyira jónak, csak egyszerűbb hárítani a felelősséget, mint valóban megfontoltan választani.

A környezetemben is voltak hasonló szituk. A "megbízhatónak tűnő" pasik között szép számmal volt olyan, aki eleve volt már szerető más kapcsolatban. Sőt, volt köztük börtönviselt, jelenleg is bűnöző és hasonlók. De alkoholisták és agresszív állatok is szép számmal.

Egyesek valóban jól választanak, mások nem. Ez ilyen. Ezért nem tennék kötelezővé egy filmet sem. A felelősséghárítással, áldozatnak beállítással meg főleg nem.

2020. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha minden no szereto lesz, akkor nem tud minden no szereto lenni, mert a ferfiaknak nem lesz feleseguk, aki mellett szeretot tudnanak tartani :)


35F incel

2020. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!