Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem jön a várva várt eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön a várva várt eljegyzés?Miért lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt és ebből 3 éve együtt is élünk. Az biztos, hogy szeretne esküvőt, mert már mindent megbeszéltünk róla. Hol tartanánk, mire táncolnánk, mennyi vendég lenne stb. Ő is örömmel elmondta, mit hogy képzelt el.Az esküvőkön ő is ugyanúgy meghatódik.

Én már nagyon szeretném ha megkérne, így nem értem miért nem tette még.


Nagyon próbálok elvonatkoztatni, tudom hogy nem ettől függ mennyire szeret. Csak frusztráló látni, ahogy olyan ismerőseim már férjhez mentek akik kevesebb ideje vannak együtt.

25/l



2020. aug. 19. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Koronavirus miatt alig volt esküvő...
2020. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Kamuzik és húzza az időt , kb ennyi. Nem sok pasi mondaná bele arcba, hogy csak kell egy fix nő akivel szexelhet éldegélhet legyen a csaja, ennél többet nem akar, s ha jön az igazi lelép, őt majd elveszi 1-2 év után. Nem egy ismerősöm járt így, legjobb barátnőm 8 évig várta a nagy semmit...hiába beszélgettek róla, a pasi csak bólogatott, persze ő is szeretné bla bla bla. Az utolsó fél évben már megcsalta, kiderült, szakítottak. Az új csajt 8 hónap múlva elvette a pasi.

Nekem a házasság fontos, sose várnék egy pasira sem 1-2 évnél többet, hogy eldöntse én kellek e vagy sem...És soha nem lenne elég egy pasim- csajom kapcsolat. De nem is kellett ez miatt aggódnom. A férjemnek is ugyanolyan fontos volt a dolog. Mi 10+ éve vagyunk együtt, 1,5 év után házasodtunk össze. Mert mindketten erre vágytunk.

Kettőtök közül csak te akarsz házasságot. Ő elvan egy barátnővel. A kérdés az, hogy te megelégszel- e azzal, hogy évekig, életed végéig valakinek csak a csaja legyél.

2020. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Mi is lassan 4 èv
2020. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem beszélitek meg? Ne a gondolatait akard kitalálni, hanem legközelebb, amikor az esküvői csokor színeit tervezgetitek, egyszerűen kérdezz rá hogy "Drágám, mikor szeretnél megházasodni?"


Ugyanígy megkérdezheted, hogy tervez-e eljegyzést, vagy jobban szeretné csak megbeszélni, hogy egyszerűen elkezditek szervezni az esküvőt. Hidd el, jobban fogja tudni, hogy mi zajlik a saját fejében, mint az itteni idegenek.

Ha feleségül akarsz menni hozzá, akkor elvileg ő életed párja, akivel bármit meg tudsz beszélni, nem? Ha ennyire foglalkoztat ez a téma, mondd el neki.

2020. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
De sehol semmi.. mindig azt mondogatta majd ìgy meg ùgy, ekkor majd akkor De nem törtènt meg a fèrfiak szeretnek hitegetőzni. Èn azon az elven maradtam, ha ő 4 èv alatt nem tudta eldönteni mit szeretne, nekem màr semmit ne adjon sem mondjon.. Most hàzasodtak össze pàr napja a csalàdjàban, erre Ő! Jaj ugysem sokàig lesznek együtt meg stb. Làtta rosszùl esik a dolog de mègis ő volt felhàborodva! Làtom rajta nem szeretnè èn meg lemondtam a dologròl.. Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatomat azzal, mert èn szerettem volna hàzasodni őt meg abszolut nem is èrekli..Nekem nem kell eljegyzès örültem volna ha csak kèrünk időpontot hiszen ez a lènyegessebb. De nem ez szerte foszlott. Màr csak a youtubon nèzem az esküvőket☺ Beletörödtem. De remèlem nektek sikerül a dolog, ès boldog leszel. Èn nagyon kìvànom hogy szerencsès legyèl. Ès valamelyik nap elèd àll egy szèp, gyűrűvel! ☺(ne szomorkodj eljön lassa a te időd is) 🍀🍀🍀
2020. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező,a pasid csak húzza az időt. Voltam hasonló cipőben én is. 5,5 évet vártam arra, hogy elvegyen. Közben született gyerekünk, nem bántam meg őt, de ha tudom, hogy hiteget azzal, hogyha gyerekünk lesz, akkor elvesz tuti nem szülök neki. Mégis csak apaságit írattunk. Mindig volt valami kifogása, hogy ne vegyen el. Végül szétmentünk. Nem csak ezért, de ez is sokat nyomott a latba. Van új párom, házasságpárti. Sokat beszélünk a házasságról. Vele a legelején tisztáztam, hogy nem fogom évekig vállalni a kapcsolatot újra egy pasim csajon felállásban. Én nem mondtam le a dologról. Sőt, tegnap felvettem egy szép menyasszonyi ruhát és nagyon tetszett. Amikor olvasom itt a gyakorin, hogy mennyit várnak a lányok eljegyzésre, esküvőre azért az mindig eszembe jut, hogy basszus, azért mi sem vagyunk egy cseppet sem rosszabbak, mint akiket elvettek feleségül. Nagyon rosszul esik ez nekem is, én már öreg vagyok, 31 éves. Én azt mondanám a kérdezőnek, hogy még utoljára üljen le a párjával beszélni. Ha most is mismásol, bármilyen nehéz én kilépnék ebből a kapcsolatból. Az élettársi kapcsolat hosszú távon a másik sértése akárhogyan nézem. Bár nekem lett volna mondjuk 26 évesen ennyi eszem. Nekem a gyerekem apja még mindig azt mondja, elvett volna, de erről is én tehetek, hogy nem, mert szerinte nem teremtetten otthon meghitt hangulatot :D Hárítani könnyű, ez is csak egy kifogás volt a sok közül.
2020. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
44%

Mi is 4 ève vagyunk együtt de mèg mindig nem kèrte meg legalàbb is nekem nem ez lenne a fontos hanem a hàzassàg.

Ő is mondja hogy akarja de utànna meg màst beszèl hogy ha majd lesz pènz utànna meg el akar vinni tenger partra ès majd ott. Èn meg megkèrdeztem

tőle hogy ott akarsz letèrdelni? Ő vàlasza: Ő nem hogy nekem de senkinek nem tèrdel le. Arra következtettem hogy ha ilyent mond akkor az nem is komoly szàndèk.. Na de mindedj.

Legtöbb fèrfi csak hiteget meg mèzes madzag szàlat hùzogat előttünk

2020. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%

Mégis ki a fene nevelte fel ezeket a férfiakat? 🙄

Most itt nem a kérdezőre gondolok, hanem a sztorikra, amiket leírtak itt sokan, illetve a hasonló kérdéseknél...

Amúgy a kérdésben elég kevés a konkrétum, választ írni pedig az fog, akiben van némi keserűség a témával kapcsolatban.

Bennem is van, miután elkaptam a barátnőm csokrát, a párom (3 év együttélés után) közölte, hogy jaa ő még vagy 10(!) évig nem akar esküvőt :D - 25 évesek vagyunk-

Én meg álltam lefagyva, mivel mi is ugyanúgy álmodoztunk korábban, mint ti. De ezek a beszélgetések ugyebár nem konkrétumok, és ide pedig konkrétumok kellenek.Na én itt hibáztam. Szóval...Mi nem látjuk kívülről a kapcsolatotokat, egy normális értékrendű férfinak pedig ezer oka lehet, hogy miért vár a házassággal. Erről 4 év együtt járás után nyugodtan és nyíltan kellene tudni beszélni.

2020. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!