Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet az, hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy külsőre ugyanilyen gyémánt arany gyűrűm van és az enyém mégis dupla annyiba került?

Figyelt kérdés

[link] a neten ilyen "olcsó", enyém meg 200000 volt és külsőre ugyanígy néz ki.

Az árát onnan tudom, hogy a párommal együtt élek és véletlen találtam rá takarítás közbe. A gyémántot igazoló lapba nem néztem bele, mert tudom, hogy a párom nem örülne neki, ha látnám, azt se mondtam neki, hogy véletlen megtaláltam a blokkot. Csak hát őszintén szólva sokkot kaptam, hogy ennyi volt...

Lehet, hogy az enyémbe jobb, tisztább a kő és azért drágább? Vagy azért mert nem netről, hanem ékszerboltból vette? Mitől függ az ára ezeknek? Az arany az ugyanúgy 14 karátos nekem is, mint az általam linkeltnel.



2020. nov. 6. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a tied bár hasonlo, sulyra tobb, jobb minosegu gyemant vagy csak pofatlanabb ékszerész.
2020. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kép csalóka lehet. 0.10 karatot ír, azt kb. Szabad szemmel eloben alig látni. Ezt kozelrol lefotoztak, hogy nagyobbnak tunjon aztan kesz.
2020. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a nagysága, tisztasága. Ha élőben látnád, akkor biztos nem ugyanúgy nézne ki a kettő. Egy random internetes kép alapján értelmetlen ilyen következtetéseket levonni. Esetleg ha nagyon foglalkoztat a dolog, akkor menj be egy ékszerboltba és hasonlítgasd össze a saját gyűrűdet az ott lévőkkel. Interneten nem is szabad ilyen gyűrűket venni, egy kép semmilyen szinten nem tükrözi a valóságot, hiszen a cél, hogy a lehető leggagyibbat is eladják jó pénzért.
2020. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh értem, enyém azért szépen látszik, nem nagy de nem is icipici 🙂

Köszönöm a válaszokat.

Áhh nem nem megyek be boltokba, annyira nem érdekel a téma.

2020. nov. 6. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

A sarki kisbolt is sokszor dulpla áron számít sok dolgot az auchanhoz képest, egy üzlettel nem rendelkező weboldal pláne képes alacsonyabb áron működni.


Másrészt ez csak gyémánt, kb. semmit nem érnek, mesterségesen tartják magasan az árukat. Még a gyűrű anyagösszetétele is más lehet.

2020. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Minden ékszerész rárakja a saját hasznát, ki pofátlanul sokat, ki keveset. Mindenesetre 109 meg 200 ezerért csak légypiszoknyi gyémántot lehet venni.
2021. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!