Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljön egyszer a pillanat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljön egyszer a pillanat hogy megkeri a kezem?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint másfél éve együtt vagyunk. Mind a ketten nagyon komolyan gondoljuk a kapcsolatot és én személy szerint kész vagyok arra hogy akár egy eljegyzés lehessen belőle.

Körülöttünk egy csomóan a házasságnál tartanak. Mi még kb. sehol.

Vajon megfogja kérni a kezem?

Egyáltalán mi az az idő amikor ezt szokás?



2020. nov. 11. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, én sem reménykednék.

De azért azt tudod, hogy 1,5 év az p..öcs.

2020. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Másfél év után nekem eszembe se jutna ilyen, az semmi, azalatt még ki se ismerhető a másik 🤦‍♀️

Úgy meg főleg ha a csaj erőlteti is, megfordulna a fejemben, hogy mi a gázos vele hogy ennyire rám akarja sózni magát

2020. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján mostanában tuti nem vesz el. Ez nem is így működik, hogy az egyik erőlteti csak.

Korotokról nem írtál. 1,5 év meg semmi.

2020. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

1-erről beszélnetek kell, mert fontos dolog. 1 év után nyugodtan fel lehet hozni rendszeresen.

2- gondold végig, hogy hozzámennél-e most a covid idején is úgy, hogy nem kapsz szép gyűrűt, nem lesz szép ruhád, csak bementek ti meg a szülők, meg a tanuk aláírni. Ha a válasz nem, akkor neked nem a házasság, mint intézmény kell, hanem a rongyrázás körülötte. Nincs gond, mert az is hozzátartozik, de ne ez legyen a motiváció, mert nagy pofáraesés lesz.

3- gondold át, mi változna, ha most jelen pillanatban összeházasodnátok. Jobb lenne tőle valami? Mert elárulom, hogy ha attól vársz majd valami pluszt a kapcsolatotokba, nem fog eljönni, ugyanúgy telnek majd tovább a hétköznapok, ugyanúgy-ugyanannyit fogtok szexelni, beszélgetni, programozni, veszekedni, stb. Nem véletlen, hogy a legtöbb férfi akkor kéri meg a nőjéz, ha NEM akarja, hogy megváltoztanak a dolgok az életetekben, mert minden f*sza. Az anyagiak is. Mi nők meg várunk sokszor egy pluszt tőle, aztán ha nem jön, csalódunk.

2020. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
14, az írásod még nekem is hasznos volt, köszönöm 😀
2020. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem még várjatok pár évet, hogy lássátok, hogyan mennek tönkre a házasságok körülöttetek és máris jobban fogod magad érezni :D
2020. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Hány évesek vagytok?

Szerintem a kérdező nem mások után akar menni azzal, hogy körülöttük sok mindenki házasodik, hanem egyszerűen vágyik a házasságra, a párja ezt tudja és ez neki nagyon rosszul esik.

Én 32 éves nő vagyok én is vágytam arra, hogy legyen egy kis esküvőm kevés emberrel, de ez soha nem jött el sajnos az életembe. Beletörődtem, hogy nekem ilyen nem lesz sose.

De kérdező, ne add fel.

Az biztos, ha terel akkor ültesd le és beszéljetek.

2020. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg úgy akarsz leélni egy életet, hogy a pároddal nem tudjátok őszintén megbeszélni, hogy kinek mik a tervei?

Nagyon komoly jelzés, hogy nem tudtok a házasságról még beszélgetni SEM. Miért nem? Egyértelmű: Te ezerszer elmondtad, hogy neked ez mennyire fontos. Ő viszont nem fog elvenni. De ha ezt elmondja, akor oda az ingyen punci. Lehet, hogy egyszer megnősül, de nem téged vesz el.

Olyan nincs, hogy terel. Az van, hogy egyikőtök se mer tiszta vizet önteni a pohárba, mert akkor egyből kiderülne, hogy nincs mit keresnetek egymás mellett.

2020. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!