Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak? Miért huzzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért huzzak a pasik az időt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervezett lánykérés lesz, ami miatt valószínűleg elég sokan írtok majd negatív kommentet.

Megbeszéltük a jövő évet.Célozgattam a páromnak, hogy milyen romantikus lenne ha az evfordulonkon tenné meg. (Tavasz közepén van)

Ő a nyarat mondta valószínűre. Most inkább az ősz felé húz. Ha szoba jön mindig egy kicsit távolabbi időpontra tolja.

Lehet én vagyok a türelmetlen. De nekem úgy tűnik, mintha csak huzna az egészet.

Tudom ez a pasi dolga. Meglepetésnek kéne lennie.

De nem tudom mit gondoljak.



2020. dec. 6. 23:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Azért húzzák, mert nem akarnak megkérni. Erre nem gondoltál, ugye?
2020. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá. De lehet azt elmondana. Vagy lehet csak naiv vagyok.
2020. dec. 7. 00:00
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Én otthagynálak, ha nem rám bíznád ezt, hanem utalgatnál, mikor lenbe romantikus. Az ilyen onerzetes nőket nem csípom.
2020. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem akar megkérni.
2020. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is marhára kiábrándító, ha valaki diktálgatja, én mikor kérjem meg. Már csakazért is én is tolnám, ha a helyében lennék. Ne vislkedj úgy, mint egy sárkány mondjuk. Lazulj el.
2020. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Nekem pusholnad h kerjelek meg, tuti nem tennem.
2020. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz tervezett lanykeresetek. És nem is nagyon lehet csodalkozni rajta.
2020. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Már bocsánat, de a házasság egy komoly dolog, amit meg kell beszélni. Nem úgy zajlik, hogy az egyik fél kenye-kedve szerint dönt, a másik meg lóg a levegőben.

Ez csak a romantikus filmekben van,



"Tudom ez a pasi dolga. Meglepetésnek kéne lennie."


Nem. Vagy ne csodálkozzon, ha nemet mondanak neki. A te jövőd nem csak a pasid dolga.


Viszont ebben a konkrét esetben úgy tűnik, hogy nem akar házasodni. Ennek tudatában dönts és tervezés a jövőd.

2020. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen váratlan lanyjeresnek csak friss kapcsolatban van értelme. Ha évekig már együtt éltek, akkor vicces. Akkor az a normális, hogy megbeszéltek mikor házasodtok.
2020. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Addig tolja maga előtt, míg ki nem száll.

Nem akarja.

2020. dec. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!