Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzes 22 evesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzes 22 evesen?

Figyelt kérdés

Lassan 5 eve vagyunk egyutt a parommal, nem reg megtortent a lanykeres is.

Ez volt minden vagyam, kineztem a gyurut is. Mar csak a pillanatot vartam, hogy mikor tortenik meg.

Majd mikor megtortent szohoz nem jutva csak zokogtam es bologattam vadul. Vigyorogtam mint a tejbetok.

Aztan mikor kicsit lenyugodtam az a gondolat ekelodott a fejembe, hogy vagyok e eleg felnott, hogy megkerje eletem szerelme a kezemet.

Ez normalis?

23 eves vagyok



2020. dec. 25. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
igen, normális. Ha ő az életed szerelme, akkor ez egy nagyon jó lépés. A következő kérdező pl azon sír, hogy 30 évesen albiban lakik.
2020. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Van, aki 23 évesen már anyuka (1-2 gyerekkel) és nagyon jól csinálja

Van aki 23 évesen még csak az első egyetemét kezdi és elégedett vele

Van, aki 23 évesen azon gondolkodik, hogy hogyan költözzön el egyedül a mekis fizetéséből (aztán 30 évesen berobbat a karrierje)

Van, aki 23 évesen jön rá, hogy a lányokat szereti és lép ki a kapcsolatából

Van, aki 23 évesen szűz még

Van, aki 23 évesen már kiélte magát és már lehorgonyozna egy kedves pasi mellett

Van, aki 23 évesen még mindig keresi magát

Van, aki 23 évesen körbeutazza épp teljesen egyedül a világot

Van, aki 23 évesen kiégett a munkájában és az első teljes szakmaváltását tervezgeti

Stbstbstb


Szerintem nem az a kérdés, hogy elég felnőtt vagy-e, hanem hogy jól érzed-e magad. Amúgy meg házasság előtt teljesen természetes érzés a nőknél is, hogy érzik, hogy az életük egy szakasza lezárult és egy új fog elindulni. Ettől simán lehet, hogy egy pillanatra megijedsz. Gondold végig, hogy mi az amitől tartasz valójában. (Amúgy erre is való kb a jegyesoktatás is, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok vallásos, de ez a dolog a katolikusoknál egy jól kitalált valami)

2020. dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok! :) Szép kapcsolatnak tűnik, irigyellek benneteket. Sok boldogságot! :)
2020. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Jó ötlet! 24 évesen baba, majd 26 évesen, 2 gyerekkel válás.
2020. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
#4 több mint 65% az esély erre... Előbb fogadnék ellenük, mint mellettük.
2020. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség. Bármilyen életkorban ennyi az esély. Ha figyeltél, akkor régen együtt vannak.
2020. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

6.-nak.


Épp ez az!


23 éves, 18 éves kora óta csak egy emberrel van. Nem is élt még, nem is ismer más lehetőségeket.

2020. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyesek úgy hiszik, hogy házasság előtt kurvának "kell" lenni... De ez régen sem volt így. Persze manapság egyre inkább divat. Ne általánlsítsunk.
2020. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8.-nak.


Végül is...akkor elvehetnék egy 12 éves lányt is, és boldog volna velem, mert úgysem próbálta mással, így nem is tudhatja, milyen mással.

2020. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Mindig azt hittem, hogy az első barátommal fogok megöregedni. 19 voltam és naiv. Három évig voltunk együtt és a végén már azért sírtam, mert elvesztegettem három évet és olyan illúzióba kergettem magam, ami miatt a szakítás nagyon fájt. Nagyon sokszor vágytam arra, hogy valaki mással is legyek, ha neked vannak ilyen gondolataid akkor az esküvőre még várj egy kicsit. Ha nincsenek és boldog vagy akkor hajrá. Ha kiderül a végén, hogy rossz döntés volt még simán újra kezdheted.
2020. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!