Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy millióért eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy millióért eljegyzési gyűrű? Haragudna a barátnőm?:’)

Figyelt kérdés

Na most, az a helyzet hogy 4 év után megkérem a leányzó kezét, elég jó munkánk van, de külön kasszán vagyunk egyenlőre.

Így ugyan nem “szól” bele mennyit költök, de mindketten a házra spórolunk, teszünk félre, a másik vagyonával is számolva így építkezésnél.

Szóval nekem 10 millió körül van félretéve, ez az össz megtakarított pénzem.

Viszont 1-2 millióért néztem gyémánt gyűrűket, viszont tartok tőle hogy rögtön arra gondolna hogy akkor -2 m a házból.

Ti haragudnátok ha a pasitok “elverné”?

Tudom hogy valaki milyen nagyon boldog volt 6000ft-os gyűrűtől, de ha egyszer megtehetem én a legjobbat akarom adni neki.



2021. jan. 21. 07:41
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
37%
Szép dolog a különvagyon - maradjon is így 🤭
2021. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

szoval az osszes sporolt penzed tizedet gyurure koltened?! azt ugye tudod, h ezen felul az eskuvo is lenne meg par millia?

szerintem anyagi helyzetedhez merve irrealisan draga ez a gyuru, ilyet milliomosok vesznek, nem azok, akik sajat hazra sporolnak epp.

2021. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el nekem 3-400 ezerért is nagyon szép gyémánt gyűrűk vannak. Az összes pénzed 10%-át erre költeni butaság. Ha majd jól álltok később is vehetsz 1 millióért ékszert. A boldogság nem ezen fog múlni.
2021. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Azt a gyűrűt neki minden nap hordania kell. Nekem is gyémánt eljegyzési gyűrűm van nagyon kis kővel, de nem volt ennyi, és még így sem merem büszkén hordani, nehogy ellopják.
2021. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld el azt a sztitut, hogy felhív és sírva meséli, hogy nem tálalja a gyűrűjét. Te mennyire éreznéd úgy, hogy feleslegesen dobtál ki 2 millát az ablakon?

Ez csak egy gyűrű. Maga a gesztus az érték. Nem a gyűrű teszi menyasszonnyá, hanem a lánykérés. Divatba jött, hogy mindenki drága gyűrűt vesz, ha a szomszéd 1 misiért vette, én kettőért, hagy irigykedjen. Ha szerinted ez a magamutogató rongyrázás a fontos, akkor ne kérd meg. Vagy akkor már csapj hozzá egy kicsit, és legyen 5 milla. Akkor tartósan te leszel a kiskakas a helyi szemétdombon.

2021. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem magamutogatásról van szó, csak amióta ismerem spórol. Vettünk egy kisebb házat, most építjük a nagyobbat.

Mindig látom hogy nem veszi meg a ruhát ami tetszik, inkább majd otthon megcsinálja a krémet, itt drága, szóval értitek a mentalitást...

Viszont abba valóban van valami hogy ellopják/elhagyja.:/

2021. jan. 21. 08:06
 7/33 anonim ***** válasza:
6%
Te nagyon hülye vagy. A világ legjobb nője sem ér ennyit.
2021. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nekem ennél ezerszer többet is megérne.
2021. jan. 21. 08:09
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Furcsa dolog ez az eljegyzési gyűrű.

Ez egy gesztus, egy szokás. Nem feltétlenül célszerű úgy tekinteni rá, mintha a rá költött pénz meghatározná az értékét annak, akinek adod, vagy pedig a feléje irányuló szeretetet / szerelmet árazná be.


Ha a legjobbat akarod adni valakinek, akkor úgy érdemes mérlegelni, hogy mi a legjobb az Ő számára, nem pedig a te számodra.

2021. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha az a bajod, hogy látod, hogy nem vesz magának semmit, ahelyett, hogy 1 millás gyűrűt veszel, ami biztosan szíven fogja csapni ezzel a mentalitással (engem is szíven csapna, én is inkább a házba tenném azt a pénzt), inkább lepd meg néha egy-két olyan dologgal, ami tetszene neki. Szerintem sokkal nagyobb örömet okoznál neki vele, ha egyszer-egyszer megkapná a ruhát, ami tetszik neki, vagy a krémet, amit használna. Gondolom, ezek nem baromi nagy tételek, ellenben szép gesztusok.

Szóval, ha szeretnél, vegyél drágább gyűrűt, de 100-200.000 forintokért is csodákat lehet kapni, nem kell milliós tételig elmenni. (Mondjuk én azt is sokkalnám, de ez én vagyok).

2021. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!